До жителів Австралії в вікно можуть влетіти справжні Королі Ночі

Новий вид мух назвали на честь героя “Ігри престолів” за здатність робити зомбі з комах.

Тепер у вікно австралійців може влетіти справжній Король Ночі, але тільки коли настає зима.

В Австралії новий вид мух назвали в честь антигероя “Ігри Престолів” – Короля Ночі. Вид отримав назву Paramonovius Nightking.

За інформацією УНАН, як пояснює BBC, таке ім’я було вибрано тому, що особини цього виду процвітають взимку, мають шерсть на спині, яка нагадує корону. А ще ці мухи здатні перетворювати інших комах в “зомбі”.

Король Ночі розміром з один сантиметр. Його можна знайти в зимовий період на Заході Австралії. Як повідомляє видання, за минулий рік в країні назвали 230 нових видів істот. Aramonovius Nightking був відкритий в 2012 році парою вчених в Wandoo National Park. Однак, тільки зараз студент CSIRO Сюанкун Лі підтвердив, що це невідомий досі вид комах. За словами Етимологія CSIRO доктора Брайана Ліссарда, рішення назвати муху в честь героя “Ігри Престолів” з’явилося миттєво.

“Комаха має багато спільного з героєм серіалу. Вони обидва з’являються тільки взимку і мають корону з шипів на голові. Самки мух відкладають яйця в інших комах. А потомство потім з’їдає жертв зсередини, перетворюючи їх в ходячих зомбі. Справжній Король Ночі”, – пояснив вчений.

Все по темі: Австралія  Королі Ночі  мухи 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин