Астрологiчний гороскоп на 8-14 липня

ВЕН (21.03 – 20.04).

Не починайте активних дiй, не визначившись з метою, iнакше час i сили будуть згаянi даремно. Не дуже довiряйте фактам i цифрам. Якщо ваша iнтуїцiя опирається ухваленню, здавалося б, очевидного рiшення, тут щось не так, i до неї слiд прислухатись. Цього тижня надзвичайно великi шанси вирватися з рутини i вирушити у вiдпустку. Вихiднi, швидше за все, виявляться тихими i спокiйними, присвятiть час спогляданню i обдумуванню майбутнiх грандiозних планiв.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05).

Цього тижня будуть вдалими поїздки i контакти, особливо – вiдрядження за кордон або спiлкування з iноземцями. Таке становище справ змiцнить ваш авторитет i пiдвищить самооцiнку. У першiй половинi тижня вам слiд розраховувати тiльки на себе i власне вмiння серйозно i врiвноважено домовлятися з опонентами. Якщо рiднi захочуть допомогти, м`яко вiдмовтесь, оскiльки користi вiд цього буде мало, а часу вони займуть багато. Четвер може виявитися складним днем, коли через прикрi випадковостi руйнуються плани. Втiм, всi подiї варто розглядати як знаки долi.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06).

Настав слушний момент для активної дiяльностi. Саме зараз вашi мрiї мають шанси реалiзуватися. Необхiдно зiбратися з силами i не дозволяти собi розслаблятися i впадати в смуток. Обдумайте все, не випускайте з виду дрiбниць, перш нiж ухвалювати остаточне рiшення, i тодi у вас все обов`язково вийде. У найактивнiших i найрiшучiших представникiв цього знаку може з`явитися шанс створити сiм`ю або вiдкрити власну справу. В п`ятницю вiрогiднi хорошi новини, якi можуть вiдкрити перед вами чудовi перспективи. Вихiднi краще провести на природi.

 

РАК (22.06 – 23.07).

Цього тижня намагайтесь бiльше часу проводити на природi, виїжджати на дачу, обмежте спiлкування з явищами урбанiстичними до необхiдного мiнiмуму. У понедiлок i вiвторок постарайтесь не перенавантажувати себе справами i не перевтомлюватися. Бажано враховувати iнтереси колег i проявляти iнiцiативу, йдучи на компромiс. Прислухайтесь до порад друзiв i родичiв, адже деякi моменти ви можете не помiчати, повнiстю занурюючись у ситуацiю, а їм зi сторони видно деякi вашi промахи.

 

ЛЕВ (24.07 – 23.08).

Цього тижня з`явиться багато можливостей, але збiльшиться i кiлькiсть обов`язкiв, особливо це стосується роботи. У понедiлок не варто вступати в дискусiю з начальством, окрiм неприємностей розмова нiчого не принесе. В середу проявляйте рiшучiсть i активнiсть буквально у всьому, i тодi панi Фортуна буде до вас вельми прихильна. В п`ятницю краще вiдпочити i не починати нiчого важливого, оскiльки вашi плани можуть здiйснитися з точнiстю до навпаки.

 

ДIВА (24.08 – 23.09).

Саме час переглянути i, по можливостi, конкретизувати свої плани. Цього тижня цiлком iмовiрне виконання заповiтних бажань, лише б вони мали бiльш-менш реальнi контури. Результати вашої дiяльностi обiцяють бути зримими i вагомими. Не замикайтеся в собi, не нехтуйте можливiстю завести новi знайомства, вони обiцяють вiдкрити перед вами iншi горизонти. Ви будете повнi сил та енергiї, i зможете встигнути зробити багато чого.

 

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10).

Ви – творець свого щастя, не пропустiть цей золотий час. Ви зможете опинитися на гребенi хвилi, якщо щиро цього побажаєте. Не витрачайте сил на дрiбницi, поставте собi конкретну мету i йдiть до її досягнення. У вiвторок вiрогiдна зустрiч з другом, якому знадобиться ваша допомога i пiдтримка. До вихiдних вами може оволодiти пристрасть до змiни мiсць, тому буде корисно трохи помандрувати.

 

СКОРПIОН (24.10 – 22.11).

Цього тижня вирiшальну роль гратимуть вашi зв`язки i знайомства. Вас чекають дiловi вiдносини, де критерiями успiшностi будуть практичнiсть, законнiсть, а також достовiрнiсть переданої iнформацiї. Намагайтесь бути в курсi подiй, що вiдбуваються, вiд того, наскiльки ви будете обiзнанi, залежить багато чого. Вам з легкiстю вдаватимуться будь-якi справи. Але й про особисте життя не забувайте. Романтика i кохання додадуть нових барв у ваше життя, так що не жалiйте нi часу, нi сил, нi грошей для зустрiчей i побачень.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11 – 21.12).

Вам бажано стримати свiй запал i уважнiше поставитись до дiлових проектiв. Зайвий поспiх може призвести до серйозних фiнансових втрат. У другiй половинi тижня можлива прихована протидiя вашим планам. Акуратно ведiть свої справи, частiше радьтеся з фахiвцями, оскiльки великий ризик помилок. У вiвторок ви можете знайти нову роботу або нових друзiв. У п`ятницю несподiваний поворот подiй вплине на вашу подальшу долю, не бiйтеся змiн. Намагайтесь бути реалiстом i не вимагайте вiд близьких людей надто багато.

 

КОЗЕРIГ (22.12 – 20.01).

Цього тижня бажання раз i назавжди розрубати Гордiїв вузол краще стримувати. Зараз не час воювати, краще пристосуватися до складних обставин. Короткi поїздки у вiвторок будуть вдалими i познайомлять з цiкавими людьми. Можливi привабливi пропозицiї з приводу нової роботи. У другiй половинi тижня навколо вас можуть вирувати пристрастi, не дайте їм зайти надто далеко. Вихiднi краще провести за мiстом, але не стирчiть весь час на грядках, влаштуйте пiкнiк з друзями.

 

ВОДОЛIЙ (21.01 – 19.02).

Цього тижня саме час з`ясувати суть проблем, що накопичилися у вас, i почати їх вирiшувати. В середу вам варто подумати про перспективи кар`єрного зростання. У вас є реальний шанс стати справжнiм господарем становища. Творчий настрiй у четвер дозволить здивувати свiжими iдеями друзiв i колег по роботi. У серединi тижня вiдносини з близькими людьми можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихiдних хмари розсiються, i ви чудово проведете час у сiмейному колi.

 

РИБИ (20.02 – 20.03).

Непогано б навести лад i в паперах, i в головi, i в особистих вiдносинах. Бажано зберiгати емоцiйну рiвновагу i не сердитись через дурницi. У вiвторок будуть вдалими поїздки i вiдрядження, можлива далека подорож, яка дозволить досягти успiху в справах. У четвер вiрогiднi приємнi подiї в сiмейному життi. У суботу краще вибратися за мiсто або вiдвiдати цiкаву виставку, концерт.

 

 

 

Все по темі: астропрогноз  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
більше новин