Астрологiчний гороскоп на 8-14 липня

ВЕН (21.03 – 20.04).

Не починайте активних дiй, не визначившись з метою, iнакше час i сили будуть згаянi даремно. Не дуже довiряйте фактам i цифрам. Якщо ваша iнтуїцiя опирається ухваленню, здавалося б, очевидного рiшення, тут щось не так, i до неї слiд прислухатись. Цього тижня надзвичайно великi шанси вирватися з рутини i вирушити у вiдпустку. Вихiднi, швидше за все, виявляться тихими i спокiйними, присвятiть час спогляданню i обдумуванню майбутнiх грандiозних планiв.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05).

Цього тижня будуть вдалими поїздки i контакти, особливо – вiдрядження за кордон або спiлкування з iноземцями. Таке становище справ змiцнить ваш авторитет i пiдвищить самооцiнку. У першiй половинi тижня вам слiд розраховувати тiльки на себе i власне вмiння серйозно i врiвноважено домовлятися з опонентами. Якщо рiднi захочуть допомогти, м`яко вiдмовтесь, оскiльки користi вiд цього буде мало, а часу вони займуть багато. Четвер може виявитися складним днем, коли через прикрi випадковостi руйнуються плани. Втiм, всi подiї варто розглядати як знаки долi.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06).

Настав слушний момент для активної дiяльностi. Саме зараз вашi мрiї мають шанси реалiзуватися. Необхiдно зiбратися з силами i не дозволяти собi розслаблятися i впадати в смуток. Обдумайте все, не випускайте з виду дрiбниць, перш нiж ухвалювати остаточне рiшення, i тодi у вас все обов`язково вийде. У найактивнiших i найрiшучiших представникiв цього знаку може з`явитися шанс створити сiм`ю або вiдкрити власну справу. В п`ятницю вiрогiднi хорошi новини, якi можуть вiдкрити перед вами чудовi перспективи. Вихiднi краще провести на природi.

 

РАК (22.06 – 23.07).

Цього тижня намагайтесь бiльше часу проводити на природi, виїжджати на дачу, обмежте спiлкування з явищами урбанiстичними до необхiдного мiнiмуму. У понедiлок i вiвторок постарайтесь не перенавантажувати себе справами i не перевтомлюватися. Бажано враховувати iнтереси колег i проявляти iнiцiативу, йдучи на компромiс. Прислухайтесь до порад друзiв i родичiв, адже деякi моменти ви можете не помiчати, повнiстю занурюючись у ситуацiю, а їм зi сторони видно деякi вашi промахи.

 

ЛЕВ (24.07 – 23.08).

Цього тижня з`явиться багато можливостей, але збiльшиться i кiлькiсть обов`язкiв, особливо це стосується роботи. У понедiлок не варто вступати в дискусiю з начальством, окрiм неприємностей розмова нiчого не принесе. В середу проявляйте рiшучiсть i активнiсть буквально у всьому, i тодi панi Фортуна буде до вас вельми прихильна. В п`ятницю краще вiдпочити i не починати нiчого важливого, оскiльки вашi плани можуть здiйснитися з точнiстю до навпаки.

 

ДIВА (24.08 – 23.09).

Саме час переглянути i, по можливостi, конкретизувати свої плани. Цього тижня цiлком iмовiрне виконання заповiтних бажань, лише б вони мали бiльш-менш реальнi контури. Результати вашої дiяльностi обiцяють бути зримими i вагомими. Не замикайтеся в собi, не нехтуйте можливiстю завести новi знайомства, вони обiцяють вiдкрити перед вами iншi горизонти. Ви будете повнi сил та енергiї, i зможете встигнути зробити багато чого.

 

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10).

Ви – творець свого щастя, не пропустiть цей золотий час. Ви зможете опинитися на гребенi хвилi, якщо щиро цього побажаєте. Не витрачайте сил на дрiбницi, поставте собi конкретну мету i йдiть до її досягнення. У вiвторок вiрогiдна зустрiч з другом, якому знадобиться ваша допомога i пiдтримка. До вихiдних вами може оволодiти пристрасть до змiни мiсць, тому буде корисно трохи помандрувати.

 

СКОРПIОН (24.10 – 22.11).

Цього тижня вирiшальну роль гратимуть вашi зв`язки i знайомства. Вас чекають дiловi вiдносини, де критерiями успiшностi будуть практичнiсть, законнiсть, а також достовiрнiсть переданої iнформацiї. Намагайтесь бути в курсi подiй, що вiдбуваються, вiд того, наскiльки ви будете обiзнанi, залежить багато чого. Вам з легкiстю вдаватимуться будь-якi справи. Але й про особисте життя не забувайте. Романтика i кохання додадуть нових барв у ваше життя, так що не жалiйте нi часу, нi сил, нi грошей для зустрiчей i побачень.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11 – 21.12).

Вам бажано стримати свiй запал i уважнiше поставитись до дiлових проектiв. Зайвий поспiх може призвести до серйозних фiнансових втрат. У другiй половинi тижня можлива прихована протидiя вашим планам. Акуратно ведiть свої справи, частiше радьтеся з фахiвцями, оскiльки великий ризик помилок. У вiвторок ви можете знайти нову роботу або нових друзiв. У п`ятницю несподiваний поворот подiй вплине на вашу подальшу долю, не бiйтеся змiн. Намагайтесь бути реалiстом i не вимагайте вiд близьких людей надто багато.

 

КОЗЕРIГ (22.12 – 20.01).

Цього тижня бажання раз i назавжди розрубати Гордiїв вузол краще стримувати. Зараз не час воювати, краще пристосуватися до складних обставин. Короткi поїздки у вiвторок будуть вдалими i познайомлять з цiкавими людьми. Можливi привабливi пропозицiї з приводу нової роботи. У другiй половинi тижня навколо вас можуть вирувати пристрастi, не дайте їм зайти надто далеко. Вихiднi краще провести за мiстом, але не стирчiть весь час на грядках, влаштуйте пiкнiк з друзями.

 

ВОДОЛIЙ (21.01 – 19.02).

Цього тижня саме час з`ясувати суть проблем, що накопичилися у вас, i почати їх вирiшувати. В середу вам варто подумати про перспективи кар`єрного зростання. У вас є реальний шанс стати справжнiм господарем становища. Творчий настрiй у четвер дозволить здивувати свiжими iдеями друзiв i колег по роботi. У серединi тижня вiдносини з близькими людьми можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихiдних хмари розсiються, i ви чудово проведете час у сiмейному колi.

 

РИБИ (20.02 – 20.03).

Непогано б навести лад i в паперах, i в головi, i в особистих вiдносинах. Бажано зберiгати емоцiйну рiвновагу i не сердитись через дурницi. У вiвторок будуть вдалими поїздки i вiдрядження, можлива далека подорож, яка дозволить досягти успiху в справах. У четвер вiрогiднi приємнi подiї в сiмейному життi. У суботу краще вибратися за мiсто або вiдвiдати цiкаву виставку, концерт.

 

 

 

Все по темі: астропрогноз  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин