Астрологiчний гороскоп на 15-21 липня

ОВЕН (21.03 – 20.04).

Цього тижня бажано скоротити об`єм виконуваної роботи. Присвятiть бiльше часу вiдпочинку, вiзьмiть, якщо можливо, хоча б короткочасну вiдпустку. Не носiть у собi образ, вони – джерела стресiв i хвороб. I що швидше ви їх позбавитесь, то краще. Бажання швидко звiльнитися вiд рутинної роботи може зiграти з вами злий жарт. Краще все ще раз перевiрити. Зайва емоцiйнiсть, необережно сказане слово можуть ускладнити вашi вiдносини з колегами у четвер. У вихiднi не приймайте дрiбнi невдачi близько до серця.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05).

Цього тижня не давайте волю власнiй недовiрливостi, iнакше нiчого продуктивного вам зробити не вдасться. Складнощi залишаться у минулому, справ стане менше, але сил, швидше за все, все одно не буде вистачати. Якщо ви схильнi до ризикованих дiй, попросiть близьку людину вас зупинити i застерегти. У середу вас може порадувати якась iнформацiя, цього дня все задумане здiйсниться завдяки допомозi друзiв i близьких. Вихiднi загрожують пройти дуже метушливо.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06).

Тиждень протiкатиме без особливого клопоту та ускладнень, в атмосферi позитиву i романтики. Вас порадує якась новина в особистому життi. Те, про що ви мрiяли, має всi шанси стати реальнiстю. Середина тижня продуктивна для вирiшення важливих завдань i проведення дiлових зустрiчей. Подумайте про розширення областi застосування своїх можливостей, є шанс почати новий вигiдний проект, одержати додатковий прибуток.

 

РАК (22.06 – 23.07).

Тиждень пройде цiлком благополучно, якщо ви не звертатимете уваги на деякi дратiвливi дрiбницi в поведiнцi оточуючих. Не поспiшайте з висновками, i ви знайдете однодумцiв i друзiв. Наприкiнцi тижня до вас можуть пред`являти завищенi вимоги, яким ви будете вимушенi вiдповiдати, але у вас це вийде. У вихiднi ви можете багато чого встигнути.

 

ЛЕВ (24.07 – 23.08).

Ваш оптимiзм неповторний, а вмiння не пiддаватися смутку викликатиме симпатiю в оточуючих. На початку тижня у вас буде чудова можливiсть блиснути талантами на публiцi, можливо, хтось зацiкавиться вами з професiйної точки зору. У вiвторок ви можете розраховувати на допомогу i пiдтримку друзiв. Також може з`явитися можливiсть змiнити роботу, якщо ви цього побажаєте. Кiнець тижня – хороший час, щоб усiєю сiм`єю вiдправитись у вiдпустку.

 

ДIВА (24.08 – 23.09).

Найближчими днями у вас з`явиться шанс значно просунутися уперед – потрiбно лише вiрно вибрати напрямок. У понедiлок ви зможете плiдно попрацювати i успiшно виступити на нарадi або семiнарi. У вiвторок вiзьмiть свiй темперамент пiд особливий контроль, iнакше вiн буде здатний зiграти з вами злий жарт. У роботi буде вельми сильний дух суперництва. У четвер ви успiшно можете розвернути бурхливу дiяльнiсть, проте уникайте надмiрних перевантажень.

 

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10).

Час пiдвести попереднi пiдсумки зробленого останнiм часом, похвалити себе i зайнятися приємнiшими справами – пiдготовкою до вiдпустки. Бажано скласти план дiй на найближче майбутнє, включаючи в нього навiть зовсiм незначнi пункти. У середу проявляйте бiльше iнiцiативи, вам просто необхiдний бадьорий i активний настрiй. У другiй половинi тижня можуть змiнитися плани. Але це не привiд усе кидати i вiдмовлятися вiд замисленого.

 

СКОРПIОН (24.10 – 22.11).

Ви зараз затребуванi i добре заробляєте. У вас з`являться новi проекти, клiєнти, замовлення. Проте хоч би iнодi приходьте з роботи ранiше i присвятiть вечiр створенню домашнього затишку i комфорту. Не забувайте радувати себе i своїх близьких. Бiльше гуляйте, читайте, слухайте улюблену музику. I тодi ви вiдчуєте задоволення вiд життя.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11 – 21.12).

Вам слiд зосередитися на поточнiй роботi, є шанс одержати додатковий прибуток. I навiть якщо вам щось не подобається, не поспiшайте шукати нову сферу. У вiвторок ви багато чого зможете встигнути. Концентруйтесь на головних справах, вiддаючи перевагу логiчно обгрунтованим дiям. Вiдносини з родичами будуть добрими, але не дозволяйте нiкому, навiть з благими намiрами, втручатися у ваше особисте життя.

 

КОЗЕРIГ (22.12 – 20.01).

Подiї цього тижня будуть суперечливi. Вас можуть терзати сумнiви з приводу роботи або особистого життя. Проте у разi окремих невдач не варто зневiрятися, це лише тимчасове явище. Вiвторок буде досить напруженим i насиченим подiями робочим днем. Цей день може внести несподiванi корективи у вашi плани, але це виявиться до кращого. У четвер краще нiчого серйозного не планувати. А у п`ятницю смiливо берiться за найважчi справи, але не поспiшайте з оцiнками i коментарями.

 

ВОДОЛIЙ (21.01 – 19.02).

З`явиться можливiсть понизити темп роботи i вiдправитись у вiдпустку. Успiшно розiбравшись із найважливiшими зi справ, запланованими на цей тиждень, ви вiдчуєте дивовижну легкiсть. У вiльний час ви зможете добре вiдпочити i вiд душi повеселитися. Але краще не заводити курортних i службових романiв.

 

РИБИ (20.02 – 20.03).

Понедiлок i четвер можуть опинитися найбiльш напруженими днями тижня. У цi днi робота загрожує поглинути бiльшу частину вашого часу. Один зi значущих моментiв тижня – це спiлкування i новi знайомства, зокрема, в iнтернетi. Можливо, саме там ви знайдете свою долю. До кiнця тижня вам доведеться розриватися мiж професiйними обов`язками i домашнiми проблемами. Не забувайте про близьких людей – їм може знадобитися ваша допомога.

 

 

 

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин