Кишкова палочка «зашкалює»: кременчужан застерігають від купання у річках

Покупатися у водоймах міста кременчужанам цього літа напевно не судилися, адже показники кишкової палочки навіть не думають спадати.

Так, Кременчуцький МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що за результатами останнього санітарно-мікробіологічного дослідження  річкові води пляжу «Центральний» та зони відпочинку в  районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Із метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують обмежитися від купання на пляжах «Центральний» та в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», а  також не радять користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

 

Все по темі: кишкова палочка  Кременчук  у водоймах 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин