У підполковника Нацгвардії з Полтавщини виявилося російське громадянство

 

 

Співробітники військової контррозвідки СБУ викрили підполковника Національної Гвардії України, що має громадянство Російської Федерації.

 

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 

Оперативники спецслужби задокументували, що в 2014 році чоловік, уродженець Лохвиці Полтавської області, підтримуючи ідеологію так званого «русского мира», виїхав на тимчасово анексувала український півострів.

 

Він отримав паспорт громадянина РФ, водійське посвідчення, став на військовий облік і в пільговому порядку оформив російську військову пенсію, оскільки в 1995 році в складі ЗС Росії брав участь в бойових діях в Чечні.

 

Співробітники СБ України встановили, що в 2016 році підполковник влаштувався на військову службу в Головне управління Національної гвардії за сприяння колишнього керівництва НГУ. Він отримав допуск до державної таємниці та ініціативно звернувся до командування про направлення його в район проведення антитерористичної операції.

 

Перебуваючи в штабі АТО, підполковник, порушуючи встановлені вимоги режиму секретності, накопичував на особистих флеш-носіях великий обсяг секретної інформації щодо виконання бойових завдань підрозділами НГУ зі складу сил антитерористичної операції. Для попередження витоку і розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, співробітники військової контррозвідки СБ України вилучили з незаконного обігу носії інформації, підполковник відсторонений від виконання службових обов’язків, отримані щодо нього матеріали передані в органи досудового розслідування.

Все по темі: громадянство  Нацгвардія  підполковник  російське 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Листопада, 2019 Вівторок
18 Листопада, 2019 Понеділок
15 Листопада, 2019 П’ятниця
більше новин