У Полтавській міськраді розпустили виконком і звільнили трьох заступників мера

 

“Команду Матковського” у складі Андрія Ляміна, Людмили Бойченко і Віталія Нікіпєлова звинувачують у неналежному виконанні посадових обов’язків

Сьогодні, 12 липня, під час позачергової двадцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, на розгляд винесли питання щодо звільнення з посад “команди Матковського”: першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступника з гуманітарних питань Людмили Бойченко та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпєлова.  Про це повідомляє Depo.Полтава.

До трибуни вийшов голова фракції “Самопоміч” Дмитро Сенчакович і пояснив причину ініціативи про їх звільнення: “Стосовно Бойченко Людмили Анатоліївни сьогодні вже було достатньо виступаючих, які обгрунтували необхідність це зробити, на цьому зупинятися не буду. Щодо Ляміна Андрія Юровича, для нашої фракції останньою краплею була підготовка до останньої сесії бюджету, адже управління, які готують бюджет, підпорядковують безпосередньо першому заступнику і вони подавали проект рішення, щоб голосувати за це, а потім самостійного його і знімали. Що стосується Нікіпєлова Віталія Юровича, питання ключове в тому, що одне з ключових питань для нашої фракції – непідписання проплати по судовому спору в судовій справі по ринку “Полімпекс”.

Після тривалої дискусії, для визначення юридичної спроможності цього рішення, секретар міськради Олександр Шамота оголосив перерву у засіданні. Після перерви очільник фракції “Свобода” Юліан Матвійчук і голова фракції “Самопоміч” Дмитро Сенчакович попросили повернутись до першого питання, щодо розпуску виконкому.

Тож, пропозицію поставили на голосування і рішенням більшості погодили розпуск виконкому. Також депутати ухвалили рішення щодо звільнення з посад трьох заступників міського голови.

 

Все по темі: виконком  Міськрада  Полтавська  розпустили 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин