Ціна на електроенергію для промисловості зросла на третину

На думку голови “Укренерго”, є тенденція до того, що зростання вартості триватиме.

Про це на прес-конференції заявив виконувач обов’язків голови держкомпанії “Укренерго” Всеволод Ковальчук.

“У реальності ціни на електроенергію для промисловості показали набагато більше зростання, ніж очікував уряд на рівні 5-6%. Ціна на електроенергію для промисловості зросла на 30% за перші 10 днів роботи ринку. Тенденція до того, що різниця буде зростати”, – сказав він.

За словами Ковальчука, можна констатувати, що на цьому етапі ціна на ресурс зросла, але при цьому остаточна вартість на липень ще не сформована і буде зрозуміла лише до кінця місяця, коли будуть дані по небалансу роботи нового ринку.

Ковальчук зазначив, що таке істотне зростання ціни обумовлене неправильною моделлю покладання спецзобов’язань, оскільки потенційно великий гравець держкомпанія “Енергоатом” повністю виключена з ринку.

Довідка Finance.ua:

  • 1 липня в Україні запрацював новий ринок електроенергії відповідно до Закону “Про ринок електроенергії”, який був ухвалений в квітні 2017 року.
  • Закон передбачає впровадження більш конкурентних відносин на енергоринку, в тому числі на роздрібному, а значить, кінцевий споживач в майбутньому зможе обирати постачальника електроенергії.

Все по темі: електроенергія  промисловість  ціна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
15 Жовтня, 2019 Вівторок
більше новин