37 тисяч безробітних скористалися послугами обласної служби зайнятості за півроку

Протягом шести місяців нинішнього року  послугами обласної служби зайнятості скористалося 37 тисячбезробітних, що на 5,2 тисячі або 12,4% менше, ніж за той же період 2018 року.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти першого півріччя  2018 року на 1,3% до 6,4 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 8,8%  до 44,6 тисячі вакансій.

Роботу отримали 26,5тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 26,5 тисячі людей. У тому числі 12,8  тисячі осіб, або 48,3% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

17 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (за січень-червень 2018 року – 16 осіб).

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 566 безробітних (торік за такий самий період – 424 особи), з яких 218 осібнедостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 348 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва.

9,3тисячі бажаючих заробили на громадських і тимчасових роботах

Обласна служба зайнятості забезпечила тимчасову зайнятість 9,3 тисячі громадян.

Найпоширеніші види громадських робіт такі: екологічний захист навколишнього середовища, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, інформування населення про субсидії, благоустрій, роботи із соціально-вразливими верствами населення.

5,6тисячібезробітних проходили профнавчання

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівняшукачів роботи сучасним вимогам роботодавців,  за направленням обласної служби зайнятості,5,6тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,8тисячібезробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «медсестринство» отримали 119 осіб.

На обліку – 15,2 тисячі безробітних

У регіональній службі зайнятості станом на 1 липня перебувало 15,2 тисячі безробітних. Із них 12,6 тисячіосіб отримували допомогу по безробіттю.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролютехнологічного устаткування, складання обладнання та машин (понад 17%),представники найпростіших професій, працівники сфери торгівлі та послуг, а також держслужбовці, керівники, менеджери.

3,9тисячі вакансій 

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 липня поточного року, у порівнянні з відповідною датою минулого,  становила 3,9тисячі одиниць.

У базі даних служби зайнятості також містилася інформація про 2,1 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані робітники з інструментом (26,6%), робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин (17%).

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості.

Все по темі: за пів року  скористалися псолугами  служба зайнятост 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин