Кременчуцький ЦНАП – один із найкращих в Україні

Про організацію ефективного надання адміністративних послуг на регіональному рівні говорили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

– Нині на Полтавщині створені та функціонують 40 центрів надання адміністративних послуг: 24 – при райдержадміністраціях, 6 – при міськвиконкомах міст обласного значення, 10 – в ОТГ, – розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко. – Створення нових й модернізація нинішніх центрів надання адміністративних послуг стало можливим завдяки державній підтримці та низці міжнародних програм.

Наприклад, проект Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Реформа управління на сході України» надає допомогу з облаштування ЦНАП в Омельницькій ОТГ. Найкращі успіхи в роботі – в Кременчуцького центру надання адміністративних послуг.

– Завдяки державній підтримці у 8 мільйонів гривень і коштам із місцевого бюджету в липні 2018 року відкрився оновлений головний офіс ЦНАП у Кременчуці, – зазначила Інна Іщенко. – Завдяки новому автономному цифровому обладнанню – мобільному офісу – адміністратори Пирятинського та Кременчуцького міських ЦНАП отримали можливість надавати необхідні послуги за місцем проживання під час виїзного прийому, зокрема, видавати різні види довідок, проводити реєстрацію місця проживання та нерухомості тощо. У Кременчуці навіть водійські права у ЦНАП отримують. В Україні таких центрів мало.

Сучасні ЦНАП відкриваються в інших містах і селах. У 2019 році, наприклад, у Миргороді створили перший міськрайонний ЦНАП шляхом укладання договору на обслуговування населення між ЦНАП при МВК і РДА та ліквідації останнього (при РДА). Також із цього року розпочали роботу центри надання адмінпослуг у Білоцерківській, Глобинській, Засульській, Клепачівській, Новознам’янській, Омельницькій, Пирятинській, Пришибській, Скороходівській та Сергіївській громадах.

У межах заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки за ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації другий рік поспіль відбуваються конкурси «Кращий адміністратор» та «Кращий Центр надання адміністративних послуг». За результатами конкурсного відбору серед учасників у першій номінації є 6 переможців, у другій – 9.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації

 

 

Все по темі: в Україні  один із кращих  ЦНАП Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
більше новин