Під Кременчуком звільнили з пастки лелеченя

Рятувальники звільнили пташеня, яке заплуталося в мотузці, що випадково опинилася в гнізді. На жаль, зламану лапу довелося ампутувати, зате його життя тепер у безпеці.

Про це Укрінформу повідомили в Кременчуцькому міськрайонному управлінні ДСНС.

Ввечері 14 липні на лінію «101» в Кременчуці зателефонували з села Запсілля, де в гнізді заплуталося пташеня. На садибі лелеки гніздяться понад три десятки літ – уподобали електричний стовп, який давно уже не виконує своєї функції і відрізаний від дротів. Цього року в гнізді з’явилося одне лелеченя. Господарі чекали, що ось-ось воно почне літати. Однак чомусь у нього це не виходило. Протягом двох днів люди спостерігали, як лелеченя зривається з насидженого місця, розправляє крила, а злетіти не може, наче щось його тримає за лапки. А коли пташеня, зачепившись одною лапкою, повисло на гнізді вниз головою, господар  зателефонував рятувальникам.

Рятувальники добралися до лелечого гнізда з допомогою спеціальної триколінчатої драбини, і побачили, що ліва лапка пташеняти заплуталася в мотузці, яка, певне, потрапила в гніздо, коли його вили дорослі птахи. Вона так впилася у суглоб, що той переломився. Надзвичайники сорок хвилин розбирали гніздо, щоб не нашкодити бідоласі. У клініці ветеринарної медицини, куди доставили скаліченого птаха, йому ампутували нижню частину кінцівки. Звісно, що у вирій з батьками молодий бусел не полетить.

“Порятованого птаха передали до одного приватного підприємства, де створені всі умови для утримання дикої фауни”, – розповіла головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС у Полтавській області Ірина Сушко.

“Там у нього буде «товариш по нещастю» – лелека з перебитим крилом, який уже три роки мешкає на території декоративного парку. Поки наш «підліток» відходить від наркозу. А в майбутньому, сподіваємось, він навчиться літати й буде вести звичайне лелече життя. Ампутація лапки цьому не завадить, адже бузьки легко стоять на одній кінцівці і навіть сплять так”, – додала Сушко.

 

Все по темі: звільнили  лелеченя  пастка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
більше новин