Зеленський нагородив кременчуцьких і полтавських спортсменів, які брали участь у II Європейських іграх

 

Сьогодні, 16 липня, Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською на ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» вручили державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі. Також золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце. Серед останніх є і кременчужани.

Відповідний указ розміщений на сайті Глави держави.

Орденом “За заслуги” II ступеня нагородили чемпіонів з боксу Олександра Хижняк та Віктора Вихриста, срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика, чемпіона з греко-римської боротьби Жана Беленюка, які представляли Полтавщину на II Європейських іграх.

Орденом княгині Ольги III ступеня нагородили чемпіонку з легкої атлетики Ольгу Ляхову та чемпіонку з веслування на байдарках і каное Людмилу Кукліновську.

Почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України” присвоєно тренеру чемпіона з греко-римської боротьби Жана Беленюка Володимирову Шацьких, тренеру чемпіонки з веслування на байдарках і каное Людмили Кукліновської та срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика Олександру Симонову, тренеру чемпіона з боксу Віктора Вихриста Олександру Ляхову, тренеру чемпіонки з легкої атлетики Ольги Ляхової Тетяній Ляховій та тренеру чемпіона з боксу Олександра Хижняка Олександру Хижняку.

Полтавський боксер Олександр Хижняк отримав орден “За заслуги” III ступеня від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

 

Все по темі: Зеленський  нагородив  спортсмен 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
більше новин