Зеленський нагородив кременчуцьких і полтавських спортсменів, які брали участь у II Європейських іграх

 

Сьогодні, 16 липня, Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською на ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» вручили державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі. Також золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце. Серед останніх є і кременчужани.

Відповідний указ розміщений на сайті Глави держави.

Орденом “За заслуги” II ступеня нагородили чемпіонів з боксу Олександра Хижняк та Віктора Вихриста, срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика, чемпіона з греко-римської боротьби Жана Беленюка, які представляли Полтавщину на II Європейських іграх.

Орденом княгині Ольги III ступеня нагородили чемпіонку з легкої атлетики Ольгу Ляхову та чемпіонку з веслування на байдарках і каное Людмилу Кукліновську.

Почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України” присвоєно тренеру чемпіона з греко-римської боротьби Жана Беленюка Володимирову Шацьких, тренеру чемпіонки з веслування на байдарках і каное Людмили Кукліновської та срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика Олександру Симонову, тренеру чемпіона з боксу Віктора Вихриста Олександру Ляхову, тренеру чемпіонки з легкої атлетики Ольги Ляхової Тетяній Ляховій та тренеру чемпіона з боксу Олександра Хижняка Олександру Хижняку.

Полтавський боксер Олександр Хижняк отримав орден “За заслуги” III ступеня від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

 

Все по темі: Зеленський  нагородив  спортсмен 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2019 Вівторок
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
більше новин