Після перегляду серіалу “Чорнобиль” ліквідатор аварії на ЧАЕС покінчив із собою

Зазначається, що самогубство було скоєно наприкінці червня.

У Казахстані через кілька днів після перегляду серіалу “Чорнобиль” від НВО наклав на себе руки один із ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Його знайшли мертвим після падіння з даху 5-поверхового будинку.

61-річний житель міста Актобе Нагашибай Жусупов, за словами його доньки, дивився серіал зі “сльозами на очах”, тому що побачене в “Чорнобилі” викликало у нього важкі спогади про трагічну подію, передає УНІАН з посиланням на Daily Mail.

Донька загиблого Гаухар розповіла, що її батько 10 років стояв у черзі на квартиру, але пізніше його викреслили зі списку, що не могло не позначитися на здоров’ї чоловіка. Він весь цей час жив у гуртожитку з дружиною і п’ятьма дітьми.

Уточнюється, що Жусупов був одним з перших солдат-запасників, яких мобілізували як ліквідаторів. Він працював прямо поруч з реактором у четвертому блоці. Друзі вважають, що чоловік скоїв самогубство, бо відчув зневагу з боку влади.

“Він жив у злиднях”, – розповів знайомий Жусупова. “Вважаю, що він стрибнув з висоти у повному відчаї, тому що протягом багатьох років не міг отримати житло”, – сказав голова організації, що представляє інтереси ліквідаторів аварії на ЧАЕС Бакитжан Сатов.

Голова громадської організації додав, що ліквідатор все життя страждав від сильного головного болю.

 

Все по темі: ліквідатор аварії на ЧАЕС  покінчива із собою  серіал "Чорнобиль" 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин