У Кременчуці лікарняні палати обладнають туалетами та душовими

Палати в українських лікарнях забезпечать туалетами та душовими, і зроблять їх доступними для маломобільних груп населення.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у «Фейсбук».

“Пропозиція наразі така – щоб туалет і душова були в кожній палаті. У деяких звичайних лікарнях і в більшості приватних є такі палати. Ми ж хочемо зробити цю норму обов’язковою для всіх”, – написав чиновник.

За його словами, міністерство вирішило повністю оновити застарілі норми щодо проектування медзакладів, тому що в тих умовах, які є в українських лікарнях наразі, важко одужувати.

“Жахливого сіро-зелено-синього кольору стіни, туалетні кімнати у коридорі на все відділення, зазвичай в незадовільному стані – така, на жаль, досі реальність багатьох українських лікарень. Звичайно, що в таких умовах краще не одужуватиметься. І цю радянщину вкрай треба змінювати, підвищувати умови для надання послуг”, – зазначив Парцхаладзе.

Він додав, що важливо також зробити нові туалети та душові кімнати доступними для маломобільних груп населення – людей із інвалідністю, пацієнтів із післяопераційним станом здоров’я, вагітних жінок тощо.

 

Все по темі: душовіта та туалети  кременчужани  лікарняні палати 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2019 Вівторок
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
більше новин