Кременчук продовжує підготовку до опалювального сезону

Станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством тільки з боку населення складає близько 30 млн грн.

КП «Теплоенерго» в рамках підготовки до нового опалювального сезону проводить масові ремонтні роботи на теплових мережах, центральних теплових пунктах, виконують гідравлічні випробування та заміну застарілого обладнання. Наразі тривають профілактичні на мережах центральної частини Кременчука.

Обладнання, що перебуває на КП «Теплоенерго», практично зношене. Вводилося воно в експлуатацію понад 60 років тому. В останні роки, щоб утримувати теплове господарство міста в належному технічному стані, з міського бюджету виділяються значні видатки, бо у комунального підприємства на ці цілі коштів не вистачає.

Незважаючи на таку ситуацію, КП «Теплоенерго» проводить заплановані ремонтні роботи на теплових магістралях, котельнях і теплових пунктах, аби споживачі безперебійно були забезпечені теплом і гарячою водою.

Разом із тим теплоенергетики звертаються із проханням до населення погасити борги за тепло та гарячу воду, аби вони мали більше можливостей для якісної підготовки до нового опалювального сезону.

Станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством тільки з боку населення складає близько 30 млн грн.

 

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  підготовка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2019 Вівторок
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
більше новин