Купатися у Дніпрі кременчужанам і досі небезпечно

За результатами останнього дослідження, показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та  води річкової (р. Сухий Кагамлик) пляжу в районі парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 100 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі парку «Кагамлицький» 370 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Вищевказані індекси свідчать про загальну бактеріологічну забрудненість водойм. Фахівці звертають увагу відпочивальників, що при потраплянні в шлунково-кишковий тракт людини лактозо позитивна кишкова паличка може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, вони рекомендують городянам і гостям міста обмежитися від купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик).

 

Все по темі: Дніпро  Кременчук  купатися небезпечно 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
20 Серпня, 2019 Вівторок
більше новин