Компанія Маска представила технологію вживлення в мозок ниток для “читання думок”

Компанія Neuralink намір створити пристрої для імплантації в мозок паралізованих людей.

Компанія Ілона Маска Neuralink, яка займається створенням інтерфейсів “мозок-комп’ютер”, вперше представила деякі свої розробки. Метою розробників є вживлення в мозок паралізованих людей пристроїв, які дозволять їм управляти смартфоном або комп’ютером, повідомля є УНІАН з посиланням Naked Science і zn.ua.

Однією з перших розробок стали гнучкі “нитки”, які з меншою ймовірністю, ніж матеріали, що використовуються зараз, завдадуть мозку будь-які збитки. Товщина ниток становить чотири-шість мікрометра, тобто, вони тонші за людську волосину. Крім того, Neuralink створила машину, яка може імплантувати такі нитки в мозок. Спеціальний пристрій, схоже на швейну машинку і використовує високоякісну оптику, здатне автоматично імплантувати нитки за одну хвилину, не зачіпаючи при цьому кровоносних судин.

У майбутньому фахівці Neuralink намір використовувати лазерний промінь для проходження крізь череп, який замінить бур. Як повідомили представники Neuralink, вже проведено близько 20 операцій на гризунах і в 87 відсотках випадків робот успішно імплантував в їх мозок нитки-імплантати.

Під час недавнього експерименту в лабораторії в Сан-Франциско нитка, вживлену в мозок гризуна, підключили до USB і змогли передати інформацію з її головного мозку комп’ютера. При цьому програмне забезпечення – чіп – записував і аналізувало мозкову активність піддослідної тварини, вимірюючи силу мозкових хвиль. Обсяг отриманих даних в десять разів перевищив кількість інформації, яку можуть зібрати сучасні датчики, підкреслили розробники. За словами Маска, вони мають намір провести експерименти на людях до кінця наступного року.

Він також зазначив, що такі нитки вже пройшли випробування на тваринах і “мавпа змогла управляти комп’ютером з ними в мозку”. Маск також заявив, що в майбутньому за допомогою розробки намір домогтися симбіозу людського мозку і штучного інтелекту. “Це може прозвучати досить дивно, але в підсумку ми досягнемо симбіозу з штучним інтелектом. Це не буде обов’язковою функцією, але ви зможете її вибрати, якщо захочете”, – заявив Маск на прес-конференції, яка відбулася ввечері у вівторок в Сан-Франциско .

Мета розробки – щоб у паралізованих людей з’явилася можливість буквально силою думки набирати текстові повідомлення або електронного листа зі швидкістю 40 слів за хвилину, переміщати курсор по екрану і тим самим переглядати веб-сторінки.

Керівництво компанії також повідомило, що Neuralink збирається відправити запит в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), щоб отримати дозвіл на проведення клінічних випробувань нової технології на людях. До тестів можуть приступити вже в наступному році.

Фото взято із сайту УНІАН.

Все по темі: "читання думок"  компанія МАска  технологія ниток 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
більше новин