Навіть в режимі “інкогніто”: Facebook і Google можуть збирати інформацію про перегляд порно

Вчені виявили, що 93% порнографічних сайтів, які вони перевірили, відправляли дані в середньому на сім сторонніх доменів.

Великі компанії можуть збирати інформацію про перегляд порно навіть в режимі “інкогніто”. Про це йдеться в дослідженні, заснованому на аналізі 22 484 порнографічних сайтів, повідомляє УНІАН з посиланням на New York Times.

“Найбільші компанії Силіконової долини завжди спостерігають за вами – навіть коли ви переглядаєте порнографічні сайти в режимі” інкогніто “, – йдеться в статті.

Вчені виявили, що 93% порнографічних сайтів, які вони перевірили, відправляли дані в середньому на сім сторонніх доменів. Робиться це за допомогою спеціальних трекерів, вшитих в сайт. Дослідження показало, що Google (або одна з її дочірніх компаній, таких як рекламна платформа DoubleClick) має трекери на 74% порнографічних сайтів.

Трекери від компанії Oracle з’явилися на 24% сайтів, а Facebook, який не дозволяє порнографічний контент або наготу на будь-який зі своїх платформ, мав трекери на 10 відсотках перевірених сайтів. При цьому повідомляється, що лише 17% сайтів мають механізми шифрування, що говорить про те, що в більшості випадків дані користувачів можуть легко зламати.

Фото взято із сайту УНІАН. 

Все по темі: Facebook і Google  збирання інформації  порно 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
3 Квітня, 2020 П’ятниця
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
більше новин