«Вишиваний Кременчук»: всіх містян кличуть до конкурсу вишиванок

Цього року він триватиме з 22 липня по 22 серпня.

З нагоди святкування Дня Незалежності України у Кременчуці традиційно проходить загальноміський конкурс вишиванок«Вишиваний Кременчук». Цього року він триватиме з 22 липня по 22 серпня.

За інформацією прес-служби міськради, на конкурс  подаються вишиті сорочки, сукні (дитячі, чоловічі, жіночі), рушники та вишиті картини національного сюжетного спрямування. Вік  конкурсантів не обмежується.

Вироби, що були визначені переможцями у номінаціях загальноміського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук» минулих років, не можуть брати участь у конкурсі.

Прийом оргкомітетом заявок на участь у конкурсі триватиме з 22 липня до 16 серпня 2019 року.

З 17 серпня до 21 серпня 2019 року проводитиметься  голосування на сторінці газети «АVтограф» в соціальній мережі Фейсбук за адресою https://www.facebook.com/av.kremenchuk

22 серпня 2019 року відбудеться демонстрація вишиванок учасниками конкурсу у великій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, визначення переможців членами журі в кожній з категорій, нагородження переможців.

Для участі в конкурсі до заявки додаються:  фото виробу; паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання).

Конкурс проводиться у дев’яти номінаціях:

  • «Краща жіноча вишиванка (сукня)»;
  • «Краща чоловіча вишиванка»;
  • «Краща дитяча вишиванка (сукня)»;
  • «Краща родина у вишиванках»;
  • «Кращий вишитий старовинний рушник»;
  • «Кращий вишитий сучасний рушник»;
  • «Краща вишита картина національного сюжетного спрямування»;
  • «Краща вишиванка з бісеру».

За результатами інтернет-голосування визначається переможець «Глядацьких симпатій».

Переможці будуть  нагороджні грамотами та цінними подарунками. Усі учасники конкурсу отримують дипломи за участь у конкурсі. Конкурсанти можуть бути відмічені спеціальними призами від членів журі, організаторів, партнерів та спонсорів.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 22 липня 2019 року до 16 серпня 2019 року в управлінні у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 щодня з 08.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів.

Телефони для довідок: 3-61-67, 098-839-11-61.

Заявку можна заповнити в електронному вигляді та надіслати на електронну пошту [email protected]. Заявку в електронному вигляді можна знайти на офіційному сайті Кременчуцької міської ради http://kremen.gov.ua в розділі управління у справах сімей та дітей (конкурси) або на сторінці газети  «АVтограф» в соціальній мережі Фейсбук за адресою https://www.facebook.com/av.kremenchuk.

 

 

 

Все по темі: "Вишиваний Кременчук"  вишиванки  кокнурс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
9 Грудня, 2019 Понеділок
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
більше новин