З 1 жовтня змінюється порядок отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Пільги призначатимуться управлінням соціального захисту населення, а оплата пільг за житлово-комунальні послуги здійснюватиметься через Ощадбанк.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Право на отримання пільг, як і раніше, для окремих категорій пільговиків (учасників війни, дітей війни, багатодітних сімей) визначатиметься з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї перевищує 2690,00 грн. – пільги зазначеним категоріям не надаватимуться.

Пільговики, які отримують субсидію не мають права на пільги в період отримання субсидії.

Звертаємо увагу, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміни всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна місця реєстрації, кількості членів сім’ї, термінів права на пільги, статусу, та інше).

Відповідно до ухваленого Урядом рішення, паралельно функціонуватимуть два порядки надання пільг у грошовій формі — готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі. АТ “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки виконавців житлово-комунальних послуг та надсилатиме отримувачу пільги на мобільний телефон смс повідомлення про стан розрахунків за послуги, зокрема, про наявний залишок платежу за кожним видом послуг. Після закінчення опалювального періоду залишки коштів на рахунку для виплати пільг, станом на 1 червня, будуть виплачуватися пільговикам шляхом перерахування коштів на поточні рахунки АТ “Ощадбанк”.

Пільги у готівковій формі – призначатимуться пільговикам на підставі заяв, поданих до органу соціального захисту населення, з місяця, наступного за місяцем подання заяви.

Кошти надходитимуть на особистий рахунок, відкритий пільговиком в АТ «Ощадбанк» (реквізити рахунку мають бути вказані в заяві), їх можна буде зняти з власного рахунку в будь-який зручний час. У разі виникнення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги понад місяць, сума якої перевищуватиме 20 неоподатковуваних мінімумів (а це 340,00 грн.), виплата пільги з наступного місяця здійснюватиметься у безготівковій формі.

“УВАГА! З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ З 1 ЖОВТНЯ СИСТЕМИ МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬГИХ ПОСЛУГ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАРАХОВАНІ ПІЛЬГИ ПРОСИМО ПІЛЬГОВИКІВ НАДАТИ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВТОЗАВОДСЬКОГО ТА КРЮКІВСЬКОГО РАЙОНІВ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ПИТАНЬ АТО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКТУАЛЬНІ НОМЕРИ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ, ЯКИМИ КОРИСТУЮТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІЛЬГОВИКИ”, – йдеться у повідомленні.

Контактні телефони :

УСЗН Автозаводського району 758681

УСЗН Крюківського району 62335, телефон «гарячої лінії» 096 403 29 69.

 

Все по темі: змінюється з 1 жовтня  кременчужани  порядок отримання пільг 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
20 Серпня, 2019 Вівторок
більше новин