Астрологiчний прогноз на 22-28 липня

ОВЕН
Сприятливий час для колективної дiяльностi, зустрiчей з друзями, сумiсних проектiв. Багато користi може принести вiдновлення старих знайомств i дiлових зв`язкiв. Починаючи з середи, направляйте свою енергiю на вирiшення проблем, що вимагають активностi i напористостi, але не забувайте також про витримку i терпiння. В особистому життi перiод не такий сприятливий, тут якраз краще утриматися вiд рiзких рухiв, не тиснути, йти на компромiси.

ТЕЛЕЦЬ
Ви можете вiдчувати прилив творчої енергiї. Зараз у вас є шанс багато чого досягти, але уникайте пустих, виснажливих розмов. У понедiлок будуть вдалими поїздки i вiдрядження. Робота може вимагати вiд вас максимальної вiддачi сил i часу, об`єктивно оцiнюйте свої реальнi можливостi. У другiй половинi тижня ви можете одержати досить двозначну пропозицiю, не поспiшайте її приймати.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня ви нарештi зможете досягти вiдчутного результату в тому, у що вкладалося так багато сил i у що ви так вiрили. Вашi мрiї мають дуже хороший шанс здiйснитися. Незважаючи на зайнятiсть у професiйнiй сферi, не варто залишати без уваги особисте життя. Утім i для нового творчого проекту. П`ятниця – один із найвдалiших днiв тижня.

РАК
Буря недавнiх проблем утихне, вас може охопити трудовий ентузiазм. Не пропускайте можливiсть проявити себе i добре заробити. Не виключенi вигiднi дiловi пропозицiї або пiдвищення по службi. У вiвторок увечерi несподiванi новини можуть порушити вашi плани. У п`ятницю, завершивши важливу справу, ви заслужите подяку вiд начальства. Недiля стане для вас вдалим i радiсним днем.

ЛЕВ
Ви зможете зайняти активну позицiю як порадника з будь-якого питання i професiонала у будь-якiй сферi дiяльностi, але є небезпека пiдхопити зiркову хворобу. Вашi досягнення на рiвнi мiркувань необхiдно пiдтвердити практикою, i можливiсть зробити це буде у вас протягом усього тижня. Субота хороша для вiдпочинку в колi сiм`ї, вiдправляйтесь на дачу або в лiс по гриби.

ДIВА
Наступний тиждень обiцяє вам прекрасний настрiй i можливостi для самореалiзацiї. У понедiлок не варто планувати багато дiлових зустрiчей. У середу може скластися сприятлива ситуацiя для змiн в особистому життi. У четвер будьте уважнi, щоб не пропустити цiкавi iдеї i надiйних дiлових партнерiв. Близькi люди можуть спричинити чимало турбот, але будьте поблажливi, i атмосфера в будинку стане теплою i позитивною.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня ступiнь вашої привабливостi, чарiвливостi й оригiнальностi зашкалюватиме – вам забезпечено загальну захоплену увагу. Обставини явно сприятимуть тому, щоб збiльшити число ваших друзiв i шанувальникiв. Та й колишнi вiдносини з деякими людьми ви зможете побачити в новому, сприятливому свiтлi. Але не будьте дуже самовпевненi, iнакше ви не зможете об`єктивно оцiнити ситуацiю. У недiлю вам, можливо, доведеться працювати.

СКОРПIОН
Цього тижня проявляйте бiльше активностi та iнiцiативи. Забудьте про те, що таке лiнь i втома, працюйте стiльки, скiльки зможете. I у вас вийде реалiзувати вашi прагнення i задуми. I на вас чекає значний прибуток. У середу буде можливiсть з легкiстю вирiшити проблеми, що хвилюють вас. Наприкiнцi тижня не сидiть удома, вибирайтеся до друзiв i вiдпочивайте.

СТРIЛЕЦЬ
Намагайтесь не забувати про необхiднi справи на роботi, а їх у вас накопичилося багато. Пригадайте про самоосвiту – це благотворно позначиться на вашiй кар`єрi. З колегами проявляйте дипломатичнiсть, i у той же час наполегливiсть, вiдстоюючи свої погляди. Не вiдмовляйтесь вiд дальнiх вiдряджень. До речi, вам давно пора у вiдпустку.

КОЗЕРIГ
У понедiлок ви можете одержати довгоочiкувану звiстку здалеку. Намагайтесь не потрапити в лапи шахраїв, не передзвонюйте на незнайомi номери. На початку тижня будуть успiшнi проекти, пов`язанi з мистецтвом i медициною. У четвер буде легко усунути всi непорозумiння, так що не вiдкладайте в довгий ящик, залагоджуйте робочi i сiмейнi проблеми.

ВОДОЛIЙ
Придiлiть собi бiльше часу. Зараз можна дозволити собi раптову змiну iмiджу або потурання власним примхам, дорогi покупки. Можливе просування по службi, за умови, що ви проявите мудрiсть i дипломатичнiсть. У вiвторок намагайтесь уникати конфлiктiв. Краще промовчати, нiж наговорити зайве. У середу бажано не потрапляти на очi начальству, а важливу розмову бажано запланувати на четвер.

РИБИ
Початок тижня буде вдалим для самоти i вiдпочинку, а також для iнтелектуальних бесiд. Вiвторок може стати днем високої працездатностi, на вашi успiхи може звернути увагу начальство, вiрогiдне кар`єрне зростання. У середу проявiть терпiння до близьких людей, утримайтеся вiд критики. У недiлю бажано бути в сторонi вiд подiй, цього дня краще спостерiгати, а не дiяти.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Січня, 2020 Субота
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
більше новин