Астрологiчний прогноз на 22-28 липня

ОВЕН
Сприятливий час для колективної дiяльностi, зустрiчей з друзями, сумiсних проектiв. Багато користi може принести вiдновлення старих знайомств i дiлових зв`язкiв. Починаючи з середи, направляйте свою енергiю на вирiшення проблем, що вимагають активностi i напористостi, але не забувайте також про витримку i терпiння. В особистому життi перiод не такий сприятливий, тут якраз краще утриматися вiд рiзких рухiв, не тиснути, йти на компромiси.

ТЕЛЕЦЬ
Ви можете вiдчувати прилив творчої енергiї. Зараз у вас є шанс багато чого досягти, але уникайте пустих, виснажливих розмов. У понедiлок будуть вдалими поїздки i вiдрядження. Робота може вимагати вiд вас максимальної вiддачi сил i часу, об`єктивно оцiнюйте свої реальнi можливостi. У другiй половинi тижня ви можете одержати досить двозначну пропозицiю, не поспiшайте її приймати.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня ви нарештi зможете досягти вiдчутного результату в тому, у що вкладалося так багато сил i у що ви так вiрили. Вашi мрiї мають дуже хороший шанс здiйснитися. Незважаючи на зайнятiсть у професiйнiй сферi, не варто залишати без уваги особисте життя. Утім i для нового творчого проекту. П`ятниця – один із найвдалiших днiв тижня.

РАК
Буря недавнiх проблем утихне, вас може охопити трудовий ентузiазм. Не пропускайте можливiсть проявити себе i добре заробити. Не виключенi вигiднi дiловi пропозицiї або пiдвищення по службi. У вiвторок увечерi несподiванi новини можуть порушити вашi плани. У п`ятницю, завершивши важливу справу, ви заслужите подяку вiд начальства. Недiля стане для вас вдалим i радiсним днем.

ЛЕВ
Ви зможете зайняти активну позицiю як порадника з будь-якого питання i професiонала у будь-якiй сферi дiяльностi, але є небезпека пiдхопити зiркову хворобу. Вашi досягнення на рiвнi мiркувань необхiдно пiдтвердити практикою, i можливiсть зробити це буде у вас протягом усього тижня. Субота хороша для вiдпочинку в колi сiм`ї, вiдправляйтесь на дачу або в лiс по гриби.

ДIВА
Наступний тиждень обiцяє вам прекрасний настрiй i можливостi для самореалiзацiї. У понедiлок не варто планувати багато дiлових зустрiчей. У середу може скластися сприятлива ситуацiя для змiн в особистому життi. У четвер будьте уважнi, щоб не пропустити цiкавi iдеї i надiйних дiлових партнерiв. Близькi люди можуть спричинити чимало турбот, але будьте поблажливi, i атмосфера в будинку стане теплою i позитивною.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня ступiнь вашої привабливостi, чарiвливостi й оригiнальностi зашкалюватиме – вам забезпечено загальну захоплену увагу. Обставини явно сприятимуть тому, щоб збiльшити число ваших друзiв i шанувальникiв. Та й колишнi вiдносини з деякими людьми ви зможете побачити в новому, сприятливому свiтлi. Але не будьте дуже самовпевненi, iнакше ви не зможете об`єктивно оцiнити ситуацiю. У недiлю вам, можливо, доведеться працювати.

СКОРПIОН
Цього тижня проявляйте бiльше активностi та iнiцiативи. Забудьте про те, що таке лiнь i втома, працюйте стiльки, скiльки зможете. I у вас вийде реалiзувати вашi прагнення i задуми. I на вас чекає значний прибуток. У середу буде можливiсть з легкiстю вирiшити проблеми, що хвилюють вас. Наприкiнцi тижня не сидiть удома, вибирайтеся до друзiв i вiдпочивайте.

СТРIЛЕЦЬ
Намагайтесь не забувати про необхiднi справи на роботi, а їх у вас накопичилося багато. Пригадайте про самоосвiту – це благотворно позначиться на вашiй кар`єрi. З колегами проявляйте дипломатичнiсть, i у той же час наполегливiсть, вiдстоюючи свої погляди. Не вiдмовляйтесь вiд дальнiх вiдряджень. До речi, вам давно пора у вiдпустку.

КОЗЕРIГ
У понедiлок ви можете одержати довгоочiкувану звiстку здалеку. Намагайтесь не потрапити в лапи шахраїв, не передзвонюйте на незнайомi номери. На початку тижня будуть успiшнi проекти, пов`язанi з мистецтвом i медициною. У четвер буде легко усунути всi непорозумiння, так що не вiдкладайте в довгий ящик, залагоджуйте робочi i сiмейнi проблеми.

ВОДОЛIЙ
Придiлiть собi бiльше часу. Зараз можна дозволити собi раптову змiну iмiджу або потурання власним примхам, дорогi покупки. Можливе просування по службi, за умови, що ви проявите мудрiсть i дипломатичнiсть. У вiвторок намагайтесь уникати конфлiктiв. Краще промовчати, нiж наговорити зайве. У середу бажано не потрапляти на очi начальству, а важливу розмову бажано запланувати на четвер.

РИБИ
Початок тижня буде вдалим для самоти i вiдпочинку, а також для iнтелектуальних бесiд. Вiвторок може стати днем високої працездатностi, на вашi успiхи може звернути увагу начальство, вiрогiдне кар`єрне зростання. У середу проявiть терпiння до близьких людей, утримайтеся вiд критики. У недiлю бажано бути в сторонi вiд подiй, цього дня краще спостерiгати, а не дiяти.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин