Кременчужан навчають гендерно-орієнтованого бюджетування

 У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради триває тренінг «Впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування на місцевому рівні».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Захід проходить за ініціативи проекту ПРОМІС і участі представників органу місцевого самоврядування Кременчука. В якості тренерів залучено українських і регіональних експертів  проекту.

На сьогодні гендерно-орієнтованого бюджетування є  найбільший проект у світі із впровадження ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, метою якого є підвищення економічної ефективності і результативності видатків бюджету, що враховують потреби чоловіків і жінок та їх різних груп. Системний підхід до застосування ҐОБ на державному і місцевому рівні поєднує фінансовий та соціальний аспекти бюджету, а також сприяє скороченню ґендерних розривів в Україні.

Для довідки:

Гендерно-орієнтоване бюджетування (ҐОБ) – це застосування комплексного ґендерного підходу в бюджетній політиці та бюджетному процесі на державному й місцевому рівнях, що включає розподіл бюджетних коштів за ґендерним принципом, а також спричиняє посилення прозорості та підконтрольності.

ҐОБ – це спосіб бюджетування, у центрі якого конкретні люди – жінки та чоловіки з різних соціальних та демографічних груп.

 

Все по темі: гендерно-орієнтованого бюджетування  Кременчук  навчання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин