Необхідна допомога: відомий кременчуцький лікар потребує коштів на лікування

Небайдужих громадян просять про допомогу.

Всіх небайдужих громадян просять допомогти кременчуцькому лікарю – Самойленко Петру Олександровичу, який другий рік бореться с онкологічним захворюванням (меланома). За цей рік проведено три операції, проведений курс дороговартісноі хіміотерапії (60 тисяч $) і хвороба відступила. Але нещодавно діагностований рецидив і знову є потреба в проведенні курсу хіміотерапії, вартість якого 170 тисяч грн на місяць, а лікування розраховано на рік.

Про це повідомляється на сторінці групи Кременчуцький перинатальний центр у “Фейсбук”.

Зазначається, що сім’я вже використала всі свої наявні кошти. До допомоги залучилась та виділила кошти міська влада, адміністрація перинатального центру, профспілкова організація, активно збирають кошти співробітники та члени їх сімей. Є домовленість про виділення коштів з керівниками промислових підприємств міста.
Самойленко Петро Олександрович 16 років працює в міському пологовому будинку. За цей час прийняв тисячі пологів, виконав сотні операцій, провів сотні безсонних ночей заради здоров`я кременчужан. Пройшов шлях від лікаря акушер-гінеколога до заступника головного лікаря. Зараз – завідуючий післяпологовим відділенням, лікар вищої категорії. І сьогодні, Самойленко Петро Олександрович кожен день оперує, приймає пологи, консультує та навіть ургентує вночі, не дивлячись на хворобу!

Колектив перинатального центру звертається до всіх з проханням про допомогу. Кошти можна перерахувати на картку або принести особисто (скринька знаходиться у приймальній директора). Не має значення сума, має значення факт допомоги! На вагу кожна копійка!

Реквізити для допомоги:

Карта приватбанку – 5168 7422 2433 7000

отримувач – Самойленко Петро Олександрович

Приватбанк МФО 305299

КОД ОКПО 14360570 

Рахунок отримувача – 29244825509100.

 

Все по темі: допомога на ілкування  кременчуцький лікар  Петро Самойленко 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин