Причини виникнення аварійних ситуацій в будинках та їх вирішення

Розглядаючи житлову сферу глобально,  можна сказати, що на сьогоднішній день це одна з найбільш гострих і важко вирішуюмих проблем в нашій країні. Якщо говорити безпосередньо про проблему аварій та позаштатних ситуацій у будинках, то потрібно зазначити, що навіть за допомогою вжитих заходів у цій галузі, з боку держави і керуючих компаній, дана проблема вирішується досить складно. Багато в чому це пов’язано  наявністю великої кількості аварійного фонду.

Близько 75% житлового фонду України було побудовано до 1985 року і він вимагає не тільки термомедернизации, але і ремонту. Адже в процесі експлуатації, будинок зазнає фізичного зносу і інших зовнішніх впливів, внаслідок чого з’являються різні несправності та дефекти. Дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів та інженерних комунікацій, але і будівлі в цілому, істотно скорочуючи його нормативний термін служби.

Наприклад, кожного дня до компанії Місто для людей Кременчук надходить близько 140 заявок на проведення ремонтних робіт з них 20 – 30 % це аварійні заявки.

Фахівці компанії ліквідують різного роду аварійні ситуації, міняють труби водопостачання та теплопостачання, роблять ремонти під’їздів, покрівель, фасадів і багато іншого, а це все коштує чималих грошей.

Для усунення аварійних ситуацій, в компанії «Місто для людей Кременчук» є аварійна бригада, яка являє собою механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення наслідків аварій.

В процесі аварійних робіт, фахівці дотримуються вимоги охорони праці і техніки безпеки,забезпечуючи тим самим безпеку аварійних робіт для життя і здоров’я людей, їх майна і навколишнього середовища.

Спеціалістами компанії на регулярній основі проводиться поглиблений огляд, як інженерних мереж так і будинків в цілому. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення.

Після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів. Ця робота не така помітна багатьом, але так важлива для кожного мешканця.

Для клієнтів компанії працює цілодобовий call – центр, де приймають і обробляють заявки  цілодобово за телефонами:  (067)- 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41.

«Ми готові реалізувати всі свої задуми, але при наявності достатнього фінансування. Ні для кого вже не є новиною те, що для приведення будинків у задовільний технічний стан і далі підтримування його в такому стані є завданням складним та затратним .

А фінансування напряму залежить від надходження коштів за надані послуги. Кожного дня ми намагаємося оновлювати свій житловий фонд,  підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів та надавати європейську якість обслуговування в кожен дім», – говорить директор  ” Місто для людей Кременчук” » Сергій Зінченко..

Пам’ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Інформація підготовлена компанією “Місто для людей Кременчук”.

 

 

Все по темі: "Місто для людей Кременчук"  виникнення аварійних ситуацій  причини та їх вирішення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин