Кременчужани, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи можуть оздоровитися

З метою підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1, управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області забезпечують санаторно-курортним лікуванням зазначену категорію громадян.

З 1 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Безоплатне забезпечення путівками проводиться шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку за надання послуг із санаторно-курортного лікування.

Порядком передбачено укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждала особа має право вільного вибору санаторно-курортного закладу та за бажанням здійснювати доплату за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі.

За бажанням громадянина, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування, виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою або компенсацією замість санаторно-курортного лікування у наступному році учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 подає до 15 жовтня поточного року управлінню соціального захисту населення документи:

– заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду, вказаного захворювання та рекомендованого санаторію;

– видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

– копію пільгового посвідчення;

– паспорт та ідентифікаційний код.

У разі коли учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 має право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, йому надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

За детальною інформацією звертатися:

по Автозаводському району: проспект Свободи, 66 тел.75-86-80;

по Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90 тел. 6-23-35.

 

Все по темі: кременчужани  оздоровлення  Чорнобильська катастрофа 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин