Сьогодні п’ять років, як не стало кременчуцького мера Олега Бабєва

 

26 липня 2014 року тіло Олега Бабаєва знайшли недалеко від його власного будинку. Мер Кременчука під’їхав до сміттєвих баків на машині, щоб викинути сміття. Коли він повертався назад до машини, в нього тричі вистрілили. Олег Бабаєв помер на місці.

Шукаючи убивць мера Кременчука, міліція опитала 500 осіб. Зрештою підозру висунули чотирьом особам — двом виконавцям, посереднику та замовнику вбивства. У зв’язку зі схожим почерком зловмисників, вбивство Олега Бабаєва об’єднали в одну справу з вбивством судді Автозаводського суду Кременчука Олександра Лободенка. Суд над підозрюваними триває й досі.

Не так давно у Гадяцькому райсуді, де розглядають справу про вбивство кременчуцького судді Лободенка і мера Бабаєва, обвинувачений Пасічний заявив про причетність до убивств усіх підсудних: Мельника, Крижановського і Куника.

Пасічний вирішив піти на угоду зі слідством й визнав свою провину в злочинах.  Відповідно суд змінив йому запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Обвинувачені Мельник, Крижановський і Куник подали клопотання про зміну запобіжного заходу і також просили випустити їх під цілодобовий домашній арешт з правом носіння електронного браслета. Однак суд не знайшов підстав для застосування до них такого запобіжного заходу.

 

У Кременчуці іменем Олега Бабаєва названо сквер та стадіон. У січні 2015 року у центрі сквера встановили пам’ятник, який відкривали його батьки та діти.

 

Все по темі: Бабаєв  мер 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин