На Місяці може бути набагато більше води, ніж вважалося раніше

Висновки засновані на аналізі 12 тисяч місячних кратерів.

Група вчених з Каліфорнійського університету повідомила, що на поверхні супутника Землі може виявитися набагато більше крижаної води, ніж вважалося раніше. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на видання Phys.org, передає Naked Science.

Дослідники вивчили 12 тисяч кратерів на Місяці, використовуючи дані, зібрані станцією Lunar Reconnaissance Orbiter, з 2009 року знаходиться на орбіті супутника Землі. Потім учені порівняли місячні затінені кратери з аналогічними областями, захищеними від Сонця, на поверхні Меркурія.

Для цього їм довелося проаналізувати дані про дві тисячі кратерах Меркурія з автоматичної міжпланетної станції Messenger, яка провела чотири роки на орбіті цієї планети. У підсумку, за словами фахівців, вони виявили «схожу тенденцію» в кратерах біля південного полюса Місяця і прийшли до висновку, що на їхньому дні також може бути багато льоду.

Всього близько 100 мільйонів тонн, що в два рази перевищує дані попередніх досліджень. Як повідомляв УНІАН, під найбільшим кратером Місяця знайшли величезну кількість невідомої речовини. Вчені припускають, що це поклади металу від стародавнього астероїда, який врізався в Місяць.

Фото взято із сайту УНІАН. 

Все по темі: більше ніж вважалося раніше  вода  Місяць 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Листопада, 2019 Вівторок
11 Листопада, 2019 Понеділок
більше новин