Астрологiчний прогноз на 29 липня – 4 серпня

ОВЕН

Початок тижня вам доведеться присвятити виконанню численних обiцянок, якi ви з легкiстю роздавали ранiше. У середу будьте готовi замiнити рiшучiсть тактовнiстю i готовнiстю до компромiсiв. У четвер не варто дратувати начальство порушенням дисциплiни або невиправданими вимогами –- це може не дуже добре закiнчитися.

ТЕЛЕЦЬ

За можливостi зведiть об`єм роботи до розумного мiнiмуму i бiльше вiдпочивайте. Або вiдправляйтесь, нарештi, у вiдпустку. Якщо ж такої можливостi немає, потрiбно зiбрати себе в кулак – важлива справа вимагатиме вiд вас рiдкiсної зосередженостi i швидкостi дiй. Дозволивши собi розслабитися, ви ризикуєте пропустити якийсь унiкальний шанс. У вiвторок рекомендується не базiкати зайвого, щоб не спровокувати конфлiкт із найближчим оточенням.

БЛИЗНЮКИ

Ви можете стати прекрасним органiзатором свят. Ви вiдчуваєте гармонiю i радiсть, i готовi цим дiлитися. Але не перевтомлюйтеся, плануйте тiльки реальнi справи, щоб не мати розчарувань, якщо ви щось не встигнете зробити. Вас оточують друзi й однодумцi. Зiрки обiцяють вам багато приємних митей i вражень. Не виключене незабутнє побачення.

РАК

Ви зараз зiбранi й цiлеспрямованi. Настав важливий перiод, який дозволить розкрити свої здiбностi в професiйному планi. Намагайтесь бути якомога бiльш зосередженi i не витрачайте свої сили на дрiбницi. Уникайте конфлiктiв i сварок. Забудьте про свою недовiрливiсть i сумнiви. .

ЛЕВ

Цього тижня терпiння i витримка дозволять вам показати оточуючим свої кращi якостi. Ваша непередбачуванiсть чарiвна, але вона iнодi може бути втомливою. Вашi близькi не встигають за польотом вашої фантазiї. У середу не варто робити ставку на минулi досягнення i везiння: пам`ятайте, що панi Фортуна любить повередувати.

ДIВА

На початку тижня спробуйте проявити витримку i дипломатичнiсть. Розбiжностi з колегами повиннi бути врегульованi у виключно парламентських висловах, наскiльки б вам не хотiлося застосувати сильнiшi засоби. Обставини пiдштовхуватимуть вас до перегляду багатьох принципiв. Але краще зберегти вiрнiсть собi. Наприкiнцi тижня ви можете зав`язати безлiч цiкавих i корисних знайомств.

ТЕРЕЗИ

Перед вами вiдкриваються перспективи кар`єрного зростання. Але спробуйте реально оцiнювати свої сили i можливостi i брати на себе тiльки той об`єм роботи, з яким ви впораєтеся без збитку для здоров`я. У понедiлок будуть вельми вдалими поїздки i вiдрядження. Середу, якщо не вiдпочиватимете, присвятiть дiловим зустрiчам i переговорам. День сприятливий для пошуку додаткового джерела доходiв.

СКОРПIОН

Вiрогiдне зростання в професiйнiй сферi. У вас з`явиться шанс посiсти керiвну посаду. Ухвалення важливого рiшення вiдкладiть до середини тижня. Дозвольте собi вiдчувати, любити, страждати, адже все це – складовi щастя, незабаром ви це зрозумiєте. Зiрки говорять, що стосунки, в яких ви зараз перебуваєте, найважливiшi у вашому життi. У вихiднi порадуйте себе чим-небудь, тим бiльше, що атмосфера навколо вас сприятиме гармонiзацiї.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня велика частина проблем буде подолана, причому майже без зусиль з вашого боку. Вiрогiдна вдала подорож або пiдготовка до неї. Настає хороший час для вiдпустки i курортного роману. Четвер може налаштувати вас на ухвалення кардинальних рiшень. У п`ятницю цiкавi iдеї можуть виникнути раптово, спробуйте не вiдкидати їх вiдразу, серед них будуть кориснi.

КОЗЕРIГ

Цього тижня вам буде необхiдно утриматися на високому професiйному рiвнi, навiть якщо вашi думки зайнятi лiтньою вiдпусткою. Упевненiсть у своїх можливостях i послiдовнiсть у дiях допоможуть завоювати прихильнiсть оточуючих i покращити вiдносини з начальством.

ВОДОЛIЙ

У справах спостерiгається застiй. Вам буде нудно виконувати рутиннi дiї. Намагайтеся вийти на новий рiвень. Цей тиждень обiцяє бути продуктивним. Не бiйтесь перешкод, якi виникатимуть на вашому шляху, вони цiлком переборнi. У середу вас можуть порадувати новини здалеку. У п`ятницю спробуйте знайти час для спiлкування з родичами.

РИБИ

Цього тижня бажано запастися певною часткою реалiзму, злегка стримати професiйнi амбiцiї i дiяти бiльш обачно. У середу не варто провокувати конфлiктнi ситуацiї, спiзнюючись на роботу i зриваючи термiни i домовленостi. У четвер ви можете опинитися в непростiй ситуацiї, i вам доведеться обходити пiдводнi каменi.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
31 Березня, 2020 Вівторок
30 Березня, 2020 Понеділок
більше новин