На Місяці виявили нову загадкову споруду

 

 

На Місяці виявлена ​​невідома цивілізація. Фото, в які складно повірити

Останнім часом все частіше і частіше археологи виявляють на Місяці загадкові споруди.

 

І все це на тлі посиленої підготовки провідних космічних держав світу до колонізації природного супутника Землі, пише esoreiter.

 

Сучасні технічні засоби навігації та інтернет-додатки картографування дозволяють навіть звичайному користувачеві вивчати поверхню Місяця.

 

Так, буквально днями віртуальні археологи виявили на поверхні Селени загадкову споруду, яка в довжину становила близько 15 кілометрів. Вони відразу ж її відзначили, як базу прибульців.

Що цікаво, на інших фотографіях супутника Землі її немає. Користувачі припустили, що її могли просто видалити співробітники картографічного сервісу.

Саме пропущеної «помилкою» цензорів віртуальні археологи і назвали нинішню місячну знахідку. Так, відомий уфолог Скотт Уорінг вже почав будувати плани, як цю інопланетну базу (або навіть місто) можна буде використовувати при колонізації супутника Землі. Причому, на ній, на думку тайванського дослідника, можна знайти куди більше «корисних копалин», про яких кажуть, наприклад, генеральний директор компанії SpaceX Ілон Маск, мільярдер і власник магазину Amazon Джефф Безос, не кажучи вже про космічні агентствах провідних країн світу, таких як Росія, Китай, США і співдружності ЄС.

 

Нагадаємо, що на Місяці були виявлені загадкові вогні, які включаються і вимикаються.

 

Про цих загадкових спалахи вогнів на Місяці, відомо, що вони включаються і вимикаються в певний час доби. Причому, відбувається це в одному і тому ж місці, кілька разів на тиждень. Іноді на поверхні Місяця з’являються лише короткі спалахи світла. Інші світлові явища на супутнику Землі можуть тривати довше.

 

Місяць вважається мертвим геологічним тілом. Судячи з усього, там ніяк не може щось існувати. Тільки в разі, якщо на Місяць впаде метеорит, струсоне її поверхню, здійметься пил і можливо, що з’явиться ще одна воронка. Але раз на тиждень на Місяці все ж щось відбувається, через що традиційні уявлення починають розходитися.

Все по темі: Місяць  споруда 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин