До ювілею Крюківського вагонобудівного заводу проведуть виставку пасажирських вагонів

Цьогоріч заводу виповниться 150 років.

Як повідомляє сайт підприємства, на нараді у корпусі пасажирського вагонобудування начальник управління виробництвом Богдан Столбов акцентував увагу присутніх, що під час святкування 150-річчя Крюківського вагонобудівного заводу буде розгорнуто дві виставки продукції підприємства.

Одна – це натурні зразки вантажних вагонів різних років випуску і різноманітного призначення. Друга – зразки транспорту соціального призначення. Він повідомив, що вагонобудівникам та гостям заводу планують показати низку пасажирських вагонів різних моделей. Серед них вагон спальний типу СВ, вагон спальний купейний, вагон міжнародного класу габариту RIC, а також багажний вагон та вагон-ресторан.

Фундамент під перші будівлі Крюківських головних вагонних майстерень Харківсько — Миколаївської залізниці був закладений у 1869 році. Ремонт товарних вагонів розпочався в ще незакінчених корпусах підприємства 15 червня 1898 року, а перші пасажирські вагони — 1 серпня 1900 року. У ті далекі роки на заводі працювало 400 робітників, які забезпечували ремонт 120 вантажних і 20 пасажирських вагонів на місяць.

Все по темі: вагон  виставка  завод  Крюківський 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Листопада, 2019 Середа
12 Листопада, 2019 Вівторок
більше новин