У Кременчуці обговорили нову модель адміністративно-територіального устою країни

У Кременчуці провели обговорення нової моделі адміністративно-територіального устрою країни.

Участь у заході взяли керівник департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко, перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко, представники рад різних рівнів, об’єднаних територіальних громад Кременчуцького та сусідніх до нього районів.

Учасники круглого столу обговорили передумови для створення нової моделі адміністративно-територіального устрою на рівні районів Полтавського регіону, розглянувши основні проблеми, що можуть у напрямку формування нових соціально-економічних центрів і шляхи їх вирішення.

У рамках обговорення перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що Кременчук має все необхідне, щоб стати центром Кременчуцького округу. Для цього в місті існує та постійно розвивається мережа медичних закладів, сфера надання адміністративних послуг, об’єкти інфраструктури та транспортного сполучення тощо.

Ознайомитися з перебігом обговорення питання щодо запровадження нової моделі адміністративно-територіального устрою можна за посиланням:

https://www.kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=14990

Новим адміністративно-територіальним устроєм, що ініціюється Мінрегіонбудом,  передбачається укрупнення  існуючих районів. Реалізація цієї ініціативи можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях.

 

Все по темі: Кременчук  мделы адмыныстративно-територыального устрою  обговорення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Листопада, 2019 Вівторок
11 Листопада, 2019 Понеділок
більше новин