У Кременчуці встановлюють сучасні спортивні майданчики

Відтепер заняття фізкультурою та спортом стануть більш доступнішими для жителів віддалених мікрорайонів Кременчука.

Два нові спортивні майданчики, обладнання яких можуть використовувати люди різного віку та з різним станом здоров’я з’явилися на території регіонального центру професійно-технічної освіти №1 і спеціалізованій школі-інтернату №21.

За інформацією прес-служби міськради, встановлено їх на умовах співфінансування за рахунок коштів  міського та обласного бюджетів.  Нове спортивне обладнання зможуть використовувати не лише учні навчальних установ,  воно буде доступним для всіх бажаючих займатися фізкультурою та спортом.

Міський голова Віталій Малецький висловив подяку депутатам Полтавської обласної ради Василю Хоменку та Валентині Крутько, які з розумінням ставляться до  проблем, що існують у віддалених мікрорайонах Кременчука,  та разом із міською владою активно працюють над їх вирішенням.

Керівник міста підкреслив, що встановлення нових спортивних майданчиків на  околицях дає можливості рівного доступу до занять фізкультурою та спортом всім кременчужанам  без прив’язки до місця проживання.  Вони є гарним подарунком не лише для учнів навчальних установ.  Тепер жителі  цих віддалених мікрорайонів зможуть використати свій вільний час з користю для себе та свого здоров’я, не виїжджаючи в центр Кременчука. Окрім того, дуже важливо, що нове спортивне обладнання є безбар’єрним, воно розраховано не тільки для молодих людей, а й пристосоване для користування громадянами  похилого віку та з вадами здоров’я. Віталій Малецький висловив сподівання, що й надалі зусилля міської та обласної влад будуть спрямовані на те, щоб Кременчук ставав  містом без околиць.

 

Все по темі: встановлення  Кременчук  сучасних спортивних майданчиків 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин