Близько 40 лікарів-інтернів поповнять ряди працівників лікарень Кременчука

Одним із проблемних питань галузі охорони здоров’я як у  Кременчуці, так і по всій Україні, є недостатність кадрів.  Це не тільки лікарі, а й середній та молодший медичний персонал. Дається взнаки низька заробітна плата. Якщо на первинній ланці питання фінансового забезпечення медиків на державному рівні вирішене, то на вторинній  до цих пір залишається неврегульованим.

У  зв’язку з тим, що державних коштів не достатньо, щорічно медична галузь Кременчука більш ніж на половину дотується з бюджету міста.  Частина цих коштів йде  на покриття дефіциту з оплати праці медичним працівникам.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За словами  начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, щоб вирішити проблему кадрів, у місті працюють і над залученням до роботи молодих спеціалістів та лікарів-інтернів. Він говорить, що у Кременчуці щороку передбачають кошти на оплату праці лікарів-інтернів, які проходять інтернатуру у лікувальних закладах міста. Цього року близько 40 лікарів-інтернів поповнять ряди працівників  закладів охорони здоров’я Кременчука.

Заступник міського голови Ольга Усанова підкреслює, що  міська влада працює і над вирішенням питання забезпечення житлом молодих та гостродефіцитних спеціалістів. Вона зазначає, що до кінця року, після врегулювання  всіх питань, між  тими, хто їх найбільше потребує, будуть розподілені 5 квартир, передані квартирним управлінням. Працюють  і над вирішенням питання гуртожитку для молодих спеціалістів.

 

 

Все по темі: лікарі-інтерни  лікарні Кременчука  поповнять ряди працівників 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин