Нацгвардійці Кременчука вийшли на охорону громадського порядку

Як і по всій Україні,  в нашому місті розпочато піше патрулювання військовослужбовців батальйону Нацгвардії.

Відучора громадський порядок Кременчука  військовослужбовці Національної Гвардії України охоронятимуть громадський порядок не тільки спільно із службовцями міського відділу поліції, а й самостійно. Як і по всій Україні,  в нашому місті розпочато піше патрулювання військовослужбовців батальйону Нацгвардії.

За інформацією прес-служби міськради, планування їх маршрутів патрулювання проводитиметься в залежності від криміногенної ситуації в місті. Патрулі  в/ч 3059 залучатимуть у ті райони міста, де обстановка більш напружена.

Міський голова Віталій Малецький дав напутні слова загонам піших патрулів нацгвардійців, на які покладається відповідальна місія із збереження порядку та спокою у Кременчуці, протидії протиправним вчинкам.  Він зазначив, що такі завдання покладаються і на  патрульу поліцію, і на національну поліцію, але й допомога нацгвардійців місту дуже потрібна. Тим більше, що вони вже показали свій професіоналізм  на багатьох відповідальних ділянках, в тому числі і зоні проведення ООС.

Віталій Малецький подякував Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та керівництву Національної гвардії України за прийняте рішення щодо залучення до охорони громадського порядку у місті батальйону Національної гвардії України та  висловив сподівання, що новий формат патрулювання сприятиме зменшенню кількості злочинів і кримінальних проявів у нашому місті.

 

 

Все по темі: Кременчук  Нацгвардія  патрулювання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин