У Кременчуці ремонтують об’їзні автошляхи

Завдяки виконаним роботам відтепер і центр Кременчука буде дещо розвантажено від великотоннажного транзитного транспорту.

Об’єкт міського дорожнього господарства, що пролягає від підприємства «Лукас» вздовж вулиці Лікаря Богаєвського, потребував негайного ремонту. Через значне навантаження від великотоннажного транспорту його дорожнє покриття було вкрай пошкоджене. Наразі завершується поточний ремонт цієї ділянки автомагістральної мережі Кременчука.

Про це повідомляє прес-службам міськради.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що до поточного ремонту  асфальту на об’їзному автошляху була залучена нова сучасна техніка КП « Шляхове ремонтно-будівельне управління». Її технічні характеристики дозволяють дорожникам відійти від традиційного ямкового латання ушкоджених ділянок доріг, а укладати новий асфальт великими смугами. Такий підхід, як довела практика, значно підвищує термін експлуатації автошляхів.

Керівник міста зазначив, що в останні роки триває планова робота  з приведення у відповідність до технічних вимог та вимог безпечної експлуатації доріг Кременчука. Ремонти тривають на шляхах різного значення, не тільки магістральних. Для цього комунальним підприємством було придбано нові зразки багатофункціональної спецтехніки та сучасний асфальтний завод.

Кременчуцькі водії вже оцінили якість проведення дорожнього ремонту на об’їзному автошляху.  Завдяки виконаним роботам відтепер і центр Кременчука буде дещо розвантажено від великотоннажного транзитного транспорту.

Все по темі: Кременчук  об'їзні автошляхи  ремонт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Вересня, 2019 Понеділок
15 Вересня, 2019 Неділя
14 Вересня, 2019 Субота
13 Вересня, 2019 П’ятниця
більше новин