Документи для державної реєстрації кременчужани можуть подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

З запровадженням порталу Он-лайн будинок юстиції з’явилася можливість подати документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через останній для проведення попередньої правової експертизи.

Для подачі документів для проведення попередньої правової експертизи необхідно зайти на портал Он-лайн будинок юстиції за посиланням https://online.minjust.gov.ua/, зареєструватись в особистому кабінеті, прикріпити скан-копії документів, визначених ч. 1 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», а саме: заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи, примірника оригіналу (нотаріально засвідченої копії) рішення засновників про створення юридичної особи, реєстру осіб (громадян), які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах), відомостей про керівні органи громадського формування, відомостей про особу (осіб), яка має право представляти громадське формування для здійснення реєстраційних дій, установчого документу юридичної особи, та подати останні.

За результатами попередньої правової експертизи заявнику направляється повідомлення.

Подавати документи можна коли завгодно, жодному графіку слідувати не потрібно, не має значення фізичне місцезнаходження людини, відсутні черги, попередня правова експертиза проводиться безкоштовно.

 

Заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області

з питань державної реєстрації Людмила Григор`єва

Все по темі: державна реєстрація  Кременчук  подача докуменітв 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин