Програма «Стоп-інфаркт» не припиняє рятувати життя кременчужан

Завдяки програмі «Стоп-інфаркт» у Кременчуці зменшилася летальність від хвороб системи кровообігу.

Начальник управління охорони здоров’я Максим Середа зазначає, що у Кременчуці вже три роки поспіль  успішно діє  програма «Стоп-інфаркт». Це немедикаментозне інвазивне лікування гострого тромбозу коронарних судин серця, яке дає позитивні результати.

За інформацією прес-служби міьскради, про це свідчить те, що у І півріччі 2019 року у Кременчуці спостерігається зниження захворюваності населення на серцево-судинні хвороби та на церебро-васкулярні захворювання. Смертність від серцево-судинних захворювань так само зменшилась.

Головний медик міста впевнений, що впровадження міської програми «Доступна аптека», відкриття інфарктного блоку, ремонт кардіологічного відділення, а  в перспективі створення кардіохірургічного центру на базі лікарня «Кременчуцька», в подальшому позитивно відіб’ється на цих показниках.

Варто зазначити, що під дію програми «Стоп Інфаркт» підпадають кременчужани, які звертаються за медичною допомогою з інфарктом або передінфарктним станом. В рамках програми для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету. За статистичною інформацією, до 70 % хворих доставляють у кардіологічне відділення в ургентному порядку бригадами швидкої допомоги. Головним під час встановлення правильного діагнозу є  проведення швидкої та якісної діагностики.  Зокрема, проводиться діагностика за допомогою коронографії, а проблема  звуження артерій вирішується шляхом стентування.

Все по темі: Кременчук  прогарма "Стоп-інфаркт"  рятує життя 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин