Астрологiчний прогноз на 5 – 11 серпня

ОВЕН

Зараз краще знизити активнiсть i пливти за течiєю. Цього тижня є можливiсть полiпшити вiдносини з колегами по роботi. Можливе стажування за кордоном. Намагайтеся не планувати нiчого серйозного на середу, цей день пройде пiд знаком легковажностi. У четвер ви можете розраховувати на пiдтримку з боку начальства.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня зберiться з силами i змирiться з тим, що вiдбувається. Змiнити ситуацiю ви поки що не можете. У вiвторок незробленi справи i незадоволенiсть начальства можуть ускладнити вам життя. У четвер намагайтесь не ухвалювати серйозних рiшень, особливо на емоцiях. У вихiднi можуть виникнути проблеми в сiмейному життi. Для того, щоб цього не трапилося, наперед скажiть собi, що iнодi краще промовчати, а потiм спокiйно зробити по-своєму, нiж сипати аргументами i доводити свою правоту.

БЛИЗНЮКИ

У вас з`явиться реальний шанс одержати бажане, саме те, чого ви дуже хочете. I в першу чергу, це стосується особистого життя. Вам навiть не доведеться докладати особливих зусиль. Найкраще трапиться несподiвано i буде саме тим, що вам зараз найбiльш потрiбне. Не виключено, що йдеться про пристрасний любовний роман, пропозицiю руки i серця, поповнення в сiм`ї.

РАК

Налаштуйтесь на серйознi i рiшучi дiї цього тижня, але врахуйте, що безрозсудний ризик може нашкодити. Отже ретельний аналiз ситуацiї просто необхiдний. Якщо ви просуватиметесь у вiрному напрямку, то оточуючi стануть у всьому пiдтримувати вас, i справи пiдуть, як по маслу. У середу ви можете одержати гарнi новини, вам буде щастити на приємнi i кориснi знайомства.

ЛЕВ

Бажано не вiдкладати завершення важливих справ на роботi i нарештi ухвалити остаточне рiшення в особистому життi. Намагайтеся реально оцiнювати свої можливостi, i не засмучуватися у разi можливої невдачi, просто виправте допущенi помилки, i ви обов`язково досягнете мети.

ДIВА

Цього тижня вам може стати складно перемикатися з вирiшення своїх проблем на проблеми оточуючих. Не варто плутати роботу i дружбу: можна легко залишитися i без бiзнесу, i без друзiв. У вiвторок намагайтесь не спiлкуватися з людьми, якi не викликають у вас симпатiї. I взагалi трохи менше часу витрачайте на марне базiкання i соцмережi.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня ви зможете досягти успiху, хай промiжного, але вiн стане для вас не менш цiнним, нiж iншi великi досягнення. Навколо вас буде багато амбiцiй i бажання пустити пил в очi, але краще просто багато працювати, щоб довести свою спроможнiсть. Щоправда, у понедiлок вiдчуття лiнi може подавити у вас всi iншi бажання, але в другiй половинi тижня сил i енергiї значно додасться.

СКОРПIОН

Ви можете розраховувати на успiх практично протягом усього тижня, причому в рiзних сферах життя. Настає час творчостi i високої активностi, особливо в iнтелектуальнiй дiяльностi. I на вас чекає солiдний прибуток. Але постарайтесь, щоб робочi питання не вплинули негативно на особисте життя, воно теж обiцяє вам чимало задоволень. Треба лише знайти бiльше часу для побачень.

СТРIЛЕЦЬ

Пiсля вiдпустки настрiй, та й стан у вас загрожує виявитися абсолютно неробочим. Намагайтеся зiбратись, оскiльки саме зараз ви зможете вирiшити навiть найбiльш, здавалося б, непереборнi проблеми в професiйнiй сферi. Якщо, звичайно, не витрачатимете час i сили на критику оточуючих i жалiсть до себе. Звернiться за порадою до фахiвця, перш нiж почати втiлювати в життя новий план, не виключено, що вас убережуть вiд помилки.

КОЗЕРIГ

Цього тижня спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Не чiпляйтеся за старе, вiд змiн, зокрема рiзких i несподiваних, ви тiльки виграєте. Тим представникам знаку, якi перебувають у вiдпустцi, зiрки рекомендують активно розважатися, здiйснювати розважальнi поїздки i брати участь у свiтському життi.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня почуття вашi отримають глибину, а думки – пiднесенiсть. Особливо вдалий цей час для тих, кому в роботi необхiдна Муза. Але навiть якщо це вас не стосується, є вiрогiднiсть, що завдяки приливу творчих сил вам вдасться знайти нестандартне рiшення в складнiй справi, придумати щось оригiнальне, що викличе схвалення начальства.

РИБИ

Цього тижня перед вами можуть вiдкритися новi можливостi у професiйнiй сферi. Не вiдмовляйтесь вiд укладення угод i налагодження потрiбних i корисних контактiв. У п`ятницю знiмiть зi своїх плечей вантаж вiдповiдальностi, додайте легковажностi у свої дiї, будьте безтурботнi, намагайтесь бiльше спiлкуватися i не звертайте уваги на незначнi проблеми.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин