17-річного кременчужанина засуджено до 5 років позбавлення волі

За апеляційної скарги прокуратури Полтавської області юнак, який під час сварки завдав потерпілому ножем тяжке тілесне ушкодження, проведе за ґратами 5 років. Про це повідомляє прокуратура Полтавської обл.

«Органами прокуратури Полтавської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно хлопця за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України»,-

Так, під час досудового розслідування встановлено, що 17-річний хлопець,  перебуваючи біля одного з магазинів у м. Кременчук, під час сварки з потерпілим наніс останньому удар по обличчю, а потім ножем завдав йому декілька тілесних ушкоджень в живіт. Потерпілий від завданих травм отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Прокурор наполягав в суді на призначенні покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. Судом зловмисника визнано винним та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, а на підставі ст.ст. 75,104 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк на 2 роки, з покладенням обов’язків , передбачених ст. 76 КК України.

Не погоджуючись із вказаним судовим вироком прокуратура оскаржила його до суду апеляційної інстанції.

За апеляційної скарги прокуратури обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі та в суді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Все по темі: бійка  в'язниця  кременчужанин 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин