Кременчук придбає власну амфібію для розчищення водоростей

Її буде придбано на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів.

Кременчук придбає спеціальну плаваючу техніку для розчищення від водоростей акваторій водних об’єктів міста.

Дане питання розглядалося 2 серпня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що спеціальну машину для розчищення від водоростей пляжів Кременчука (аналог  фірми «TRUXOR»)  буде придбано на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів.

На сесії Полтавської обласної ради було прийнято рішення про виділення Кременчуку субвенції з обласного бюджету за рахунок екологічного фонду у сумі 2 млн грн для придбання цієї спецтехніки.  Таку ж суму буде виділено і з бюджету міста. Минулого року подібну машину брали в оренду в одному з київських підприємств і розчищали центральний міський пляж. Містяни вже мали змогу оцінити ефективність її роботи.

Віталій Малецький говорить, що це своєрідний плаваючий бобкет. Маючи таку техніку, можна буде скошувати водну рослинність, проводити днопоглиблювальні роботи та інше у різних мікрорайонах міста. Зважаючи на те, що акваторія річки Дніпро в межах Кременчука дуже значна, крім того є ще і малі річки такі як: Крива Руда та Сухий Кагамлик, ця техніка буде задіяна протягом всього літнього сезону. Оскільки її можна перевозити, можна буде розчищати і пляжі позаміських комунальних таборів.

 

Все по темі: амфібія  Кременчук  розчищення водоростей 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин