Не лише діти-сироти: кременчуцькі дітлахи позбавлені батьківського піклування можуть отримати житло

Головними умовами для участі в державній програмі  такої категорії дітей є вікові обмеження, тобто вони мають бути віком від 16 до 23 років, та  перебувати на обліку в  міській  квартирній черзі.

У Кременчуці за кошти державної субвенції минулого року було придбано 11 квартир для дітей із числа сиріт. Таким житлом ці громадяни були забезпечені в рамках реалізації програми  забезпечення житлом дітей-сиріт.  Охоплювалися  нею особи з числа дітей-сиріт, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебували на обліку в міській квартирній черзі.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що 26 червня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України були внесені деякі зміни в державну програму забезпечення пільговим житлом із числа дітей-сиріт. Отже, відповідно до них  за рахунок коштів державного бюджету пільговим житлом забезпечуватимуться не лише діти-сироти, а й діти, позбавлені батьківського піклування.  Головними умовами для участі в державній програмі  такої категорії дітей є вікові обмеження, тобто вони мають бути віком від 16 до 23 років, та  перебувати на обліку в  міській  квартирній черзі.

Ольга Усанова наголосила, що в державному бюджеті  поточного року на придбання пільгового житла таким категоріям  громадян передбачено 700 млн грн.

Станом на сьогоднішній день, у Кременчуці на участь  у державній програмі можуть претендувати 62 кременчужанина. На вирішення питання щодо забезпечення їх житлом, або  виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення Кременчуку потрібно майже 26 млн грн. Цю інформацію та список осіб буде направлено до Полтавської обласної державної адміністрації, яка розподілятиме державну субвенцію по регіонам області.

Після отримання  містом державної субвенції вирішуватиметься питання щодо придбання житла або грошової компенсації тим особам, які мають на неї право.

 

Все по темі: діти-сироти та позбалені батьківського піклування  Кременчук  отримати житло 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин