У Кременчуці дороги ремонтують комплексно

Ремонт дорог на вул. Гоголя триває.

Цього принципу шляховики Кременчука дотримуються упродовж останніх років. Зокрема, під час проведення поточних ремонтів на магістральних автошляхах, КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» звертає увагу та працює над усуненням проблем, що існують на суміжних до них дорогах другорядного значення.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Відповідно до планів ШРБУ вже кілька днів поспіль триває ремонт дорожнього покриття на вулиці Гоголя, яка розташована поміж вулиць Перемоги та Коцюбинського. Саме на цьому об’єкті дорожнього господарства міста, заплановано провести ремонт асфальтобетонного покриття з заміною ушкодженого бордюрного каменя. Зазначається, що в попередні сезони дорожніх робіт подібні ремонти були проведені в цьому мікрорайоні на вулицях Перемоги та Коцюбинського.

Водночас, ремонтуючи дорогу в  центральній частині Кременчука, шляховики працюють на інших ділянках міської вуличної мережі. Наразі бригади ШРБУ продовжують виконувати роботи з ліквідації ямковості на вулицях Макаренка, Лейтенанта Дніпрова, Древаля, Мазепи, Троїцькій.

Все по темі: комплексність  Кременчук  ремонт доріг 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин