У Кременчуці дитячі мрії втілюють у життя

Встановлюються ігрові та сучасні спортивні майданчики, які розраховані для дітей різної вікової категорії.

У Кременчуці робота з облаштування дитячих і спортивних майданчиків у зонах житлових забудов, на територіях навчально-виховних установ в останні роки посилилася.

За інформацією прес-служби міськради, ініціаторами появи таких місць для активного відпочинку маленьких кременчужан є міська влада, депутати різних рівнів, активна громадськість.

Головним критерієм, якого дотримуються під час встановлення майданчиків, вони мають бути багатофункціональними, розрахованими для дітей різної вікової категорії. Якщо двір великий, то відповідно в ньому встановлюють великий комплекс дитячих атракціонів. Де багатоповерхівка з меншою кількістю жителів і дітлахів, то й майданчик для дитячого дозвілля встановлюють трохи менший.

Також зазначається, що у Кременчуці тільки завдяки депутатської  діяльності першого заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода  встановлено ще 5 дитячих майданчиків із гірками та гойдалками.

Євгеній Холод підкреслив, що цього бюджетного року депутати облради отримали по  1 млн грн, які на власний розсуд спрямували в розвиток своїх виборчих округів. Спільно з керівництвом міста ним було прийнято рішення використати ці кошти для встановлення дитячих майданчиків у дворах житлових забудов міста, щоб створити належні умови для розвитку та відпочинку підростаючих кременчужан.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що у Кременчуці програма з встановлення дитячих майданчиків діє три роки поспіль. Ми маємо на меті встановити в кожний кременчуцький двір по дитячому майданчику. Керівник міста впевнений в тому, що   і надалі міська та обласна влади працюватимуть на розвитком  соціальної інфраструктури Кременчука та покращенням умов проживання в ньому.

 

Все по темі: дитячі майданчики  Кременчук  мрії дітлахів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин