З початку сезону полювання на Полтавщині складено понад 20 протоколів правопорушення

На Полтавщині поліція склала понад 20 протоколів стосовно порушників законодавства в галузі мисливського господарства та полювання.

Про це повідомляє на сайті Національна поліція Полтавської обл.

Зазначається, що з 4 ​​серпня по всій території України відкрито сезон полювання на пернату дичину. Щоб не допустити порушень законодавства під час мисливського сезону на території області працюють рейдові групи у складі з поліцейськими дозвільної системи, а на водоймах – працівники водної поліції.

З початку сезону полювання поліція зареєструвала 10 порушень правил полювання. Щодо недобросовісних мисливців складено адміністративні протоколи за статтею 85 КУпАП. Також, за станом на 5 серпня, виявлено 11 фактів порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї. По кожному випадку складено адміністративні матеріали за статтею 191 КУпАП.

«Звертаємо вашу увагу, що поліція перевіряє документи, які повинні мати при собі мисливці, а також наявність документів на плавзасоби і на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді).»,– йдеться в повідомлені.

Наголошується, що порушення вимог законодавства в галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 КпАП), цивільно-правову або кримінальну відповідальність (ст. 248 КК України).

Все по темі: Полтавщина  порушення  сезон полювання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин