Під Кременчуком великовантажні автомобілі проходять зважування

У Піщаному встановили пересувний комплекс по зважуванню великовантажних автомобілів. А саме новий майданчик для здійснення габаритно-вагового контролю. Боротьбу із перевантаженням ведуть представники Укртрансбезпеки та поліцейські. Чергування розпочалося із понеділка 5 серпня і на сьогоднішній день було зафіксовано один факт порушення. Вага транспортного засобу, водій якої перевозив сою, складала 57 тонн, при нормі – 40 тонн. Тож на нього було складено матеріал розрахунок плану за проїзд у розмірі 246 євро.

Представник Укртрансбезпеки Роман Стоцький розповів, що вони працюють в цілодобовому режимі, декількома екіпажами. Запроваджено це було для того, щоб уникнути руйнування доріг загального користування, адже транспортні засоби, які рухаються з перевантаженням руйнують дорожнє покриття. Тож допустима вага для контейнеровозів складає 44 тонни, а для звичайних вантажних засобів – 40 тонн.

Поліція також виконує свою роль, так за словами інспектора відділу безпеки дорожнього руху старшого лейтенанта поліції Едуарда Дзюбана, вони зупиняють водіїв, які везуть можливий перегриз, перевіряють документи, і автомобіль проїздить по вагах, якщо є порушення, то на водія складуються відповідні матеріали. З їхнього боку виписується штраф на суму 510 грн.

Відео на сайті буде згодом. 

Все по темі: великовантажівки  зважування  під Кременчуком 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин