Влада Кременчука звертається до поліції, СБУ та прокуратури через дії «Кременчукгазу» Влада звертається до поліції, прокуратури та СБУ з приводу дій “Кременчукгазу”

Сьогодні 7 серпня під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося екстрене засідання  міської комісії з питань ТЕБ та НС. На ньому було обговорено питання щодо безпідставного відключення ПрАТ «Кременчукгаз» об’єктів житлового фонду  від природного газу.

За інформацією Юрія Войтенка, керівника відділу оперативного контролю за станом у місті, перші відключення від газу в багатоповерхових будинках  були застосовані ПАТ «Кременчукгаз» 8 липня. Від того часу газовики відключали оселі жителів від природного газу більше ніж  у  10 об’єктах  житлового фонду. Наразі в службі 1563 на обліку перебуває 7 будинків, у яких  відключено  газопостачання, у двох будинках повністю, у інших по стоякам.

Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що в ПрАТ «Кременчукгаз»  такі відключення пояснюють проведенням технічних перевірок газових приладів, лічильників, ліквідацією аварійних ситуацій на мережах тощо. Разом із тим після перевірок,  газ у квартири споживачів не повертають,  а людей змушують підписувати договори на обслуговування будинкових мереж газопостачання. Валерій Декусар говорить, що укладання таких договорів  обумовлене змінами в законодавчій базі, яка регламентує надання житлово-комунальних послуг, в тому числі обслуговування газових мереж. Для догляду за внутрішньобудинковими газопроводами абоненти мають укласти договір із спеціалізованою сервісною компанією.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що ПрАТ «Кременчукгаз» повинна більше уваги приділити роз’яснювальній роботі серед населення щодо необхідності догляду за газовими мережами, щоб уникнути аварійних ситуацій, які можуть призвести до негативних наслідків. Натомість компанія-монополіст обрала для себе найпростіший варіант і під примусом змушує споживачів підписувати з нею договори  на обслуговування будинкових мереж. Із такими діями газового монополіста  погоджуються не всі городяни, тому у деяких із них виникають протестні настрої. Цей штучно створений конфлікт може призвести до виникнення непередбачуваної надзвичайної ситуації, – підкреслює Володимир Пелипенко.

Перший заступник міського голови підкреслив, що  міська влада вимагає від газопостачальника дотримання чинного законодавства та нормативно-правових документів, відповідно до яких він має безперервно постачати газ своїм споживачам. Єдиною підставою для відключення блакитного палива може стати аварійна ситуація на газових мережах або приладах газу. В   інших випадках такі дії є протиправними.  Відношення між споживачами та надавачами послуг повинні бути прозорими та конструктивними. Жителям  необхідно роз’яснювати ситуацію, а не в шахрайський спосіб діяти на користь, в даному випадку,  газового монополіста.

У підсумку члени комісії ТЕБ і НС вирішили звернутися до Національної поліції України, СБУ, Генпрокуратури, НКРЄКП щодо кваліфікації дій ПрАТ «Кременчукгаз», які вони масово застосовують до споживачів природного газу. Окрім того, було створено оперативний  штаб, який опрацьовуватиме звернення кременчужан на несанкціоновані відключення від газу, якщо такі повторюватимуться в подальшому.

 

Все по темі: ПрАТ «Кременчукгаз»  протиправні дії  споживачі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин