Кременчужанам забезпечують якісне вуличне освітлення

Наразі міськрада цілеспрямовано працює над забезпечення якісного вуличного освітлення в різних мікрорайонах Кременчука.

Останнім часом чимало міських вулиць та провулків, де зовнішнього світла не було десь кілька десятків років,  було освітлено заново, на деяких об’єктах  вуличної мережі  проведено капітальний та поточний ремонти інфраструктури вуличного освітлення. Освітлювачі Кременчука  монтують системи розумного освітлення, застарілі непрактичні лампи замінюють на сучасні енергоефективні LED-світильники, повідомляє на сайті прес-служба міськради Кременчука.

Зараз КП «Міськсвітло» проводить профілактичний ремонт вуличного освітлення в  районі вулиць Миру та Київської. Мер міста Віталій Малецький перевірив хід проведення цих робіт. Він підкреслив, що перед освітлювачами стоїть завдання оновити інфраструктуру цих об’єктів вуличного господарства Кременчука, підготувати мережі до встановлення на них нових енергозберігаючих світильників. Виконання всього комплексу ремонтних робіт має забезпечити мікрорайон якісним і комфортним вуличним освітленням. Як приклад навів нещодавно виконані роботи на  бульварі Автокразівському та вул. Соборній   на ділянці від вулиці Перемоги і до бульвару Пушкіна.

Міський голова підкреслив, що в подальшому подібні роботи проводитимуться в різних мікрорайонах Кременчука, не дивлячись на їх географічну приналежність до центральної частини міста. Кожна вулиця та кожен провулок повинні  якісно освітлюватися в  будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.  Освітлені вулиці  – це запорука безпеки громадян.

У найближчих планах проведення заміни застарілих ліхтарів на LED-світильники на вулицях Миру, Київській, Небесної Сотні, на правобережжі Кременчука.

Все по темі: Кременчук  освітлення вулиць 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин