Вісник Кременчука, №32 2019 року

Кременчук – із дитячим офтальмологом

 

 

 

 

З 5 серпня у консультативно-діагностичному центрі поліклінічного відділення міської дитячої лікарні почав проводити прийом дитячий лікар-офтальмолог. Дана подія стала по-справжньому приємною для містян, адже після того, як 1 квітня з лікарні звільнився дитячий офтальмолог Ємченко, місто залишилося без єдиного комунального офтальмолога. Це викликало справжній дискомфорт і проблеми у містян. За будь-яких проблем із зором чи то для  звичайного медогляду вони мали йти до платного лікаря або ж звертатися до медсестри. Але відтепер усе змінилося… Щоправда, прийматиме фахівець не кожного дня, а лише по понеділках. Адже дитяча лікарня підписала трудову угоду з офтальмологом, який веде приватну практику і є лікарем І кваліфікаційної категорії. Проте прийом проходитиме абсолютно безкоштовно.

У понеділок попри те, що це був лише перший день прийому лікаря, діти йшли досить активно. Як зазначає офтальмолог, дехто приходив лише пройти профогляд, інші зверталися із запаленнями чи то вродженими проблемами. Апаратура, яка встановлена у лікарні, – гарна, і є все необхідне для прийому.

Варто зазначити, що у лікарні функціонує ще один кабінет огляду, який знаходиться при денному стаціонарі офтальмологічного профілю. У ньому офтальмолог також оглядає пацієнтів дитячої категорії. Там є все необхідне для допомоги дітлахам із вадами зору. Навіть колір стін спеціальний, він налаштовує сітківку ока для кращої діагностики. Тож Кременчук має не лише фахівця, а й необхідну базу для діагностики та лікування.

Прийом маленьких пацієнтів лікар проводитиме щопонеділка, з 09:00 до 15:00. Для зручності батькам пропонують записуватися у реєстратурі завчасно, аби уникнути скупчення.

Адреса: вул. Павлова, 16.

 

Все по темі: газета ПДФ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин