На вулиці Древаля розпочато ремонтні роботи – саме там запустять новий тролейбусний маршрут

Комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало реконструкцію проїжджої частини на вулиці Древаля в кварталі 304.

Про це повідомляє на сайті прес-служба міськради Кременчука.

На цьому об’єкті дорожнього господарства бригади дорожників облаштовують розворот для тролейбусів, які після проведення ремонтних робіт планують запустити в цей віддалений мікрорайон Кременчука. Йдеться про тролейбусний маршрут «1+», який буде продовжено від  колісного заводу  до Петрівки.

Наразі шляховики знімають верхній шар дорожнього полотна, зміцнюють основу майбутнього розвороту.

Нагадуємо, Кременчуцьке тролейбусне управління вже провело тестовий проїзд тролейбусів у квартал 304. Метою якого було вивчення можливості запуску електротранспорту в цей мікрорайон, адже поки що в ньому  перевезення пасажирів здійснюється лише маршрутними таксі. Участь у тестовому проїзді брали нові зразки електротранспорту з автономним ходом, що були придбані за кошти ЄБРР.  Відповідно до технічних особливостей такі тролейбуси пристосовані для роботи на маршрутах, де не прокладені тролейбусні лінії. Після запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у жителів  віддаленого мікрорайону Кременчука з’явиться  можливість користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутних таксі.

Все по темі: вулиця Древаля  новий тролейбусний маршрут  ремонтні роботи 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин