У школах Кременчука капітально ремонтують спортзали

Практика осучаснення та модернізації шкільних баз для  занять фізкультурою та спортом обов’язково проводитиметься і надалі.  

У Кременчуцьких школах проводиться капітальний ремонт спортзалів. Тож вони незабаром зустрінуть своїх перших відвідувачів і це буде неабиякою радістю для школярів.

За інформацією прес-служби міськради, міський голова Віталій Малецький перевірив як триває хід проведення капітальних ремонтів у спортивних залах загальноосвітніх закладів №26 та 4.

Керівник міста наголосив, що  кожна освітня установа Кременчука повинна мати сучасну базу для занять різними видами спорту. Якщо раніше в спортивних залах проводилися лише косметичні ремонти, то в останні роки міська влада взяла курс на їх повне оновлення. Добре, що з появою таких сучасних об’єктів у системі шкільних інфраструктур у школярів з’явиться  можливість для того, аби уроки з фізичної культури стали найулюбленішими дисциплінами.

Міський голова підкреслив, що в черзі за реконструкцією спортивних зал стоять й інші освітні установи. Практика осучаснення та модернізації шкільних баз для  занять фізкультурою та спортом обов’язково проводитиметься і надалі.

 

 

Все по темі: капітальний ремонт  Кременчук  спортзали у школах 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин