ОСББ Кременчука мають пришвидшити підготовку будинків до зими

На засіданні штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років розглядалося питання щодо пришвидшення підготовки будинків до зими ОСББ.

Як зазначали на штабі підготовка до опалювального періоду у Кременчуці проводиться відповідно до раніше затверджених графіків. Про те, будинки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів готові лише 16%. За словами представника теплової інспекції Кременчуцької філії АТ «Полтаваобленерго» Али Одіної, із 170 будинків ОСББ, які обслуговує їх підприємство, пред’явили теплові вузли лише 31.  Крім того, за її словами,  34 ОСББ взяли технічні умови на встановлення індивідуальних теплових пунктів, 10 з них вже встановлено, але пред’явлено тепловій інспекції лише 1.

Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що ОСББ та ЖБК завжди здають паспорти готовності ближче до початку опалювального періоду. В той же час він звернув увагу департаменту житлово-комунального господарства на необхідність провести роботу з головами об’єднань співвласників  багатоквартирних будинків щодо посилення роботи з підготовки їх житлового фонду до опалювального періоду.

 

Все по темі: Кременчук  ОСББ  пришвидшення підготовки до зими 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин